Your browser does not support JavaScript! > ریسوگراف rp3500 | قیمت، خرید، مشخصات و سفارش ریسو گراف rp3500 | کپی ایران

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

ریسوگراف rp3500

5164 |
بازدید
قیمت: 105,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از105.000.000 ریال تا 135.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 165.000.000ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متنوعی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Risograph

تعداد: 

ریسوگراف rp3500 یکی دیگر از دستگاه های چاپ موجود در بازار است که از سرعت چاپ  بالا و متنوعی برخوردار می باشد. این دستگاه کپی کیفیت چاپ بالایی دارد به همین دلیل از آن در دفاتر فنی، مدارس، مراکز چاپ و تکثیر و غیره استفاده می شود.

این دستگاه کپی را می توانید به صورت استوک یا آکبند خریداری کنید. در این بخش ابتدا دستگاه ریسوگراف و  ویژگی های دستگاه استوک را به شما معرفی می کنیم سپس مشخصات فنی ریسوگراف rp3500 را در اختیار شما قرار می دهیم.

ریسوگراف چیست؟

ریسوگراف یک دستگاه چاپ می باشد که جهت کار چاپی تیراژهای بالا مورد استفاده قرار می گیرد. بهتر است بدانید که این دستگاه ابتدا توسط کشور ژاپن ساخته و طراحی شده است. به تدریج نمونه هایی از این دستگاه وارد بازار شد. لازم به ذکر است که ریسوگراف نام تولید کننده دستگاه می باشد نه خود دستگاه.

همچنین نام اصلی این دستگاه چاچ دابلیکیشن است که زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد. نحوه چاپ این دستگاه مکانیکی می باشد به این صورت است که تصویر یا متن بر روی مستر یا استنسیل ایجاد می شود. ابتدا به کمک مستر نمونه دقیقی از نسخه اولیه بر روی استنسیل ایجاد سپس جهت چاپ آن را بر روی درام دستگاه قرار می دهند.

چاپ در دستگاه ریسوگراف به این صورت انجام می شود که مرکب خمیری شکل را به درون درام استوانه ای شکل می ریزند. مرکب باید کل سطح استوانه را بپوشاند. برای جلوگیری از ریختن مرکب از درام پوشش بسیار نازکی به نام مستر بر روی آن کشیده می شود.

همچنین منافذ بسیار ریزی بر روی مستر ایجاد شده است تا موقع چاپ مرکب از آن خارج شود. بعد از بیرون ریختن مرکب زمانیکه کاغذ در مجاورت مستر قرار بگیرد عملیات چاپ انجام می شود. کیفیت چاپ تا حد زیادی به مدل دستگاه و کیفیت مواد مصرفی دستگاه بستگی دارد. برای مثال در صورتیکه از مرکب و مستر غیر فابریک استفاده شود کیفیت چاپ کاهش پیدا می کند.

بهتر است بدانید که دستگاه ریسوگراف مابین دستگاه های آفست و فتوکپی قرار دارد. این بدان معنا است که زمانیکه تعدا چاپ برگه های مورد نیاز برای دستگاه فتوکپی زیاد و برای چاپ افست کم باشد بهتر است از دستگاه ریسوگراف استفاده شود.

همچنین استفاده از دستگاه ریسوگراف و چاپ افست در تیراژ های بالا کاربرد دارد. اما از لحاظ هزینه چاپ شده ریسوگراف بسیار مقرون به صرفه تر از چاپ افست می باشد. بنابراین جهت کار چاپی تیراژ های بالا استفاده از ریسوگراف مناسب تر است.

تفاوت دستگاه استوک و آکبند چیست؟

منظور از دستگاه استوک دستگاهی است که کار کرده و دست دوم باشد. این دستگاه ها توسط کشورهای اروپایی و آمریکایی وارد بازار کشور ما شده اند. این دستگاه ها با آمدن دستگاه های جدید به کشورهای دیگر ارسال می شوند.

در واقع علت استوک بودن دستگاه ها کاهش کیفیت یا خرابی آن ها نیست، بلکه شرکت ها و ادارات مختلف با ارائه مدل های جدید دستگاه های چاپ اقدام به فروش مدل های قدیمی تر می کنند. بنابراین می توان دستگاه استوک را اینطوری تعریف کرد که دستگاهی کارکرده اما سالم می باشد که از کشورهای اروپایی و آمریکایی به سایر کشورها وارد می شود.

دستگاه آکبند دستگاهی نو است که در برندهای مختلف و با قیمت بالا در بازار موجود می باشد. تفاوت قیمت دستگاه استوک و آکبند یکی از دلایل انتخاب دستگاه استوک توسط مشتریان است. بهتر است بدانید که دستگاه های چاپ در مدل های مختلف ریسوگراف و دستگاه های فتوکپی از گران قیمت ترین وسایل اداری محسوب می شوند. بنابراین خریدار در صورت خرید این دستگاه ها باید هزینه هنگفتی را پرداخت کند.

مزیت مهم و مثبت خرید ریسوگراف rp 3500 یا دیگر دستگاه های چاپ به صورت استوک کاهش هزینه های خرید است. قیمت دستگاه استوک نسبت به دستگاه آکبند 40 تا 50 درصد کمتر می باشد. بنابراین با خرید دستگاه استوک با کیفیت می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

یکی دیگر از مزیت های دستگاه استوک این است که بسیاری از این دستگاه ها شناسامه دار هستند و همراه با ضمانت نامه یا گارانتی به فروش می رسند. بنابراین خریدار می تواند با خیالی آسوده دستگاه استوک را خریداری کند. با خرید دستگاه استوک گارانتی دار از اینکه دستگاه اصل و با کیفیت است مطمئن خواهید شد. همچنین در صورت بروز مشکل در دستگاه می توانید از متخصصان این زمینه کمک بگیرید.

لازم به ذکر است که دستگاه های استوک اروپایی و آمریکایی معمولا از برندهای اصل و معتبر می باشند و دارای کیفیت استاندارد و جهانی هستند.

مشخصات فنی ریسوگراف rp 3500

ریسوگراف rp3500 یکی دیگر از خانواده ریسوگراف مدل rp است. این مدل ریسوگراف به دلیل دارا بودن قابلیت های خاص از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد. این مدل ریسوگراف در سال  2003 توسط کشورهای چین و ژاپن ساخته شده است.

دستگاه های کپی ریسوگراف در دو مدل ایستاده و رومیزی در بازار موجود هستند. در واقع دستگاه ایستاده ابعاد بزرگتری نسبت به دستگاه های رومیزی دارند. در اینجا به مشخصات فنی و ویژگی های ریسوگرافrp3500  می پردازیم.

کیفیت مطابق با بالاترین استاندارد ها

کیفیت خروجی دستگاه تلفیقی از دو سنسور اسکن و پرینت با رزولوشن های 600 dpi می باشد. بهتر است بدانید که خروجی دستگاه از فرآیندهای مختلف از جمله مجهز به اسکن ها و پردازش های مختلف عبور می کند. از فرآیندهای مختلف می توان به اسکن تمام اتوماتیک، نمایش اسکرینینگ حرارتی و پرینت حرارتی اشاره کرد.

در نهایت این فرآیندها باعث افزایش کیفیت چاپ می شوند. به طوری که تمامی موارد ریز و جزئیات را در برگه چاپ شده نمایش می دهند. کیفیت کپی های خروجی ریسوگراف rp3500 بسیار عالی می باشد به طوری که کاملا نزدیک به سند اصلی است.

کیفیت این مدل ریسوگراف از نظر بسیاری از رنکینگ ها و اعتبار سنجی های بین المللی از نظر قابل تجارت بودن تایید صلاحیت شده اند و ممتاز بودن کیفیت آنها تایید شده است.

کارتریج تیوپی با ظرفیت بالا

کارتریج دستگاه از نوع تیوپی می باشد و دارای کارکرد 15 هزار برگه است. این بدان معنا است که تا زمانیکه  15 هزار برگه را با ریسوگراف rp3500 کپی نگیرید احتیاجی به تعویض یا شارژ کارتریج دستگاه نخواهید داشت. ظرفیت بالای کارتریج باعث کاهش هزینه های جانبی و استهلاک دستگاه می شود.

سرعت بالا

ریسوگراف rp3500 نسبت به سایر دستگاه های مشابه از سرعت بالایی برخوردار می باشد. سرعت این مدل ریسوگراف قابل تنظیم  و بین 30 الی 130 برگ در دقیقه است. همه کارهای دستگاه به صورت اتوماتیک انجام می شوند به طوری که 130 برگ با کمترین دخالت کپی و در مدت زمان کوتاهی به دست شما می رسد.

کم مصرف و مقرون به صرفه بودن دستگاه

هزینه کپی گرفتن با ریسوگراف rp3500 به شدت پایین و مقرون به صرفه است. این مدل ریسوگراف برخلاف سایر دستگاه ها با افزایش تعداد کپی قیمت آن مقرون به صرفه تر می شود. درصورتیکه در حالت عادی در سایر دستگاه های کپی هر اندازه که تعداد برگه های چاپ شده افزایش پیدا کند هزینه پرداختی هم افزایش پیدا خواهد کرد. اما در این مدل ریسوگراف قضیه برعکس است. زیرا شما یک بار هزینه کپی کردن اطلاعات سند اولیه را پرداخت می کنید و بعد از آن هزینه پرداختی بین تعداد کپی ها تقسیم می شود.

خود دستگاه ریسوگراف rp3500 کم مصرف است به طوری که در برخی از حالات عملکردی به اندازه مجموعا دو لامپ ساده حبابی انرژی مصرف می کند. لازم به ذکر است که قطعات دستگاه با محیط زیست بیگانه نیستند و از مواد قابل تجزیه ساخته شده اند.

یکی از مزایای این مدل ریسوگراف این است که دستگاه هیچگونه نشر شیمیایی خطرناک یا گاز سمی یا اشعه مضری ندارد. بنابراین با خیالی آسوده می توانید با دستگاه کار کنید.

ظرفیت سینی بالا

ظرفیت سینی یکی از ویژگی های مهم هر دستگاه کپی به شمار می آید. لازم به ذکر است هر چه ظرفیت سینی دستگاه بالا باشد سرعت عملکرد دستگاه هم بیشتر خواهد شد. ظرفیت سینی ریسوگراف rp3500 هزار برگه می باشد که قابلیت ارتقا دادن هم دارد. بنابراین کاربر می تواند هنگام راه اندازی و شروع به کار هزار برگه را در سینی قرار دهد و تا مدت زمان زیادی کاغذ دستگاه را شارژ نکند.

چاپ مستقیم از طریق پورت اتصال USB2

دستگاه های چاپ می توانند با روش های متفاوتی به ورودی اطلاعات خود متصل و آن ها را چاپ کنند. در ریسوگراف rp3500 راه ارتباطی پورت USB2 می باشد. دستگاه از طریق این پورت اتصالی می تواند با سرعت بالا اطلاعات مختلف را از ریسو به فلش مموری و یا برعکس انتقال دهد.

زیرا در غیراینصورت سرعت عملکرد دستگاه کاهش پیدا می کند. این مدل ریسوگراف می تواند به صورت مستقیم فایل مورد نظر را چاپ کند. به این صورت است که نیازی به انتقال داده ها از حافظه بیرونی به ریسو ندارید. این امر باعث افزایش سرعت عملکرد شما تا دو برابر می شود.

قابلیت ذخیره خودکار ADF

قابلیت ذخیره خودکار ADF در ریسوگراف rp3500 اختیاری است. این قابلیت در میان کاربران بسیار طرفدار دارد. این ویژگی باعث می شود دستگاه برای پرینت گرفتن از فایل های مختلف فقط یک بار فایل اصلی را بررسی کند و با سرعت بالا آن را کپی بگیرد. بنابراین قابلیت ذخیره خودکار باعث افزایش سرعت عملکرد دستگاه خواهد شد.

استفاده از برگه در سایزها و جنس های مختلف

برای چاپ تراکت های مختلف، صفحات یک کتاب، کارت های ویزیت و غیره به برگه های با سایز و جنس مختلف نیاز پیدا می کنید. در صورتیکه دستگاه چاپ تنها از یک برگه با یک سایز استفاده کند کاربری آن کاهش پیدا می کند. دهنه ورودی ریسوگراف  rp3500 به اندازه برگه A3 می باشد.

اما علاوه بر برگه سایز A3 می توانید از برگه های با سایز A4, A5, B4 هم استفاده کنید. همچنین علاوه بر استفاده از کاغذهای با سایز مختلف می توانید جنس های مختلف برگه را در دستگاه قرار دهید.

قابلیت حذف و یا اضافه کردن آپشن های اختیاری

علاوه بر ویژگی هایی که در بالا ذکر شد می توانید آپشن های مورد نیاز خود مانند برد پرینتر، لارج باکسر و غیره را به دستگاه اضافه یا از آن کم کنید. بنابراین درصوتیکه آپشنی نیاز نداشته باشید می توانید موقع خرید دستگاه آن را حذف کنید و هزینه کمتری برای خرید دستگاه پرداخت کنید.

جمع بندی و کلام آخر

دستگاه ریسوگراف rp3500 تمام قابلیت های لازم جهت انجام پروژه های سنگین را دارا می باشد. سرعت بالا، کیفیت عالی و مقرون به صرفه بودن از ویژگی های بارز این مدل ریسوگراف است.

با این دستگاه می توانید تمام نیازهای خود را برطرف کنید. سرعت بالای دستگاه  مانع از اتلاف وقت شما می شود. این دستگاه کپی جهت چاپ تکثیر انبوه بسیار پرکاربرد است. مواد مصرفی ارزان و هزینه نگهداری دستگاه نسبت به سایر دستگاه های کپی بسیار پایین تر می باشد. به طوری که خرید این دستگاه کپی برای کاربر بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

زیرا این دستگاه چه از لحاظ مصرف انرژی و چه از لحاظ هزینه های تهیه کپی اقتصادی عمل کرده است. ریسوگراف rp3500 از آپشن های اختیاری برخوردار می باشد. با انتخاب شخصی سازی شده این آپشن ها پیکربندی دستگاه مطابق میل شما تغییر می کند و از طرفی باعث کاهش هزینه پرداختی دستگاه خواهد شد. زیرا ممکن است خریدار به یک آپشن نیاز نداشته باشد بنابراین نیازی به پرداخت هزینه بابت آن آپشن وجود ندارد.

کاربری تک رنگ A3 زن

سرعت 40 تا 120 برگ در دقیقه

دقت 400*600 dpi

امکانات اختیاری اتصال به کامپیوتر -ADF-سیلندر اضافه برای چاپ دورنگ و بیشتر

سال تولید 2007

کشور سازنده چین - مالزی

توضیحات دستگاه ریسوگراف rp3700

با سطح چاپ A3 و اندازه کاغذ خور1.5بیشتراز A3 یکی از مدلهای مناسب برای دفاتر فنی - مدارس و... مواد مصرفی آن تامین و در بازار فراوان است مرکب و مستر این سری بدون چیپست هستند.

ريسو گراف (Risograph) در حقيقت نام نوعي از چاپ نيست بلكه نامي تجاري است كه يك شركت ژاپني بر روي محصول جديد خود كه نوعي چاپ تلفيقي را ارائه مي كرد گذاشت. اما اين نام تجاري مانند بسياري از نام هاي تجاري در ايران كه به صورت اسم عام به كار برده مي شوند ،  براي اين نوع چاپ استفاده مي شود ( مثلاً مانند واژه ي ريكا كه هنوز هم بسياري آن را بجاي كلمه ي مايع ظرف شويي استفاده ميكنند ). نام اصلي اين نوع چاپ داپليكيشن مي باشد كه اصلاً متداول نميباشد. هنوز هم بيش از 90 درصد دستگاه هايي كه با اين سيستم چاپ مي كنند توسط شركت ريسو گراف ساخته مي شوند. سيستم اصلي چاپ ريسو مانند دستگاه هاي استنسيل قديمي است كه با امكانات جديد تري به بازار عرضه ميشود. عملكرد كلي اين نوع چاپ به اين ترتيب است كه نوعي مركب خميري شكل درون استوانه اي به نام درام (Drum) قرار ميگيرد و كل سطح اين استوانه را آغشته مي كند . پوششي نازك با جنسي خاص روي اين درام كشيده ميشود كه مركب از آن عبور نميكند. اين پوشش مستر (Master) نام دارد . در جاهايي كه قرار است روي كاغذ چاپ شود بر روي سطح مستر منافذ بسيار ريزي ايجاد مي شود كه از آنجا مركب به بيرون تراوش ميكند و وقتي كه كاغذ در تماس با مستر قرار ميگيرد طرح مورد نظر روي كاغذ چاپ مي شود.

دستگاه چاپ ريسو يا ريسو گراف 

آرشیو فیلمهای آموزشی 

تشریح  مختصری در مورد ریسو گراف RP3500 

نحوه چاپ با ریسو گراف rp 3500

انواع دستگاه های فتوکپی لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای فتوکپی رومیزی  لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاه های فتوکپی ایستاده لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای فتوکپی تکثیر انبوه لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوکراف RZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوگراف MZ لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف RP لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف EZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسو گرافهای رنگی لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای پلاتر های رنگی  لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای لمینت لطفا کلیک کنید 

انواع کاترهای دستی و برقی لطف کلیک کنید

انواع دستگاهی صحافی لطفا کلیک کنید 

انواع دوخت لطفا کلیک کنید 

انواع تونر و مواد مصرفی لطفا کلیک کنید 

سرعت چاپ 30 برگ در دقیقه, 35 برگ در دقیقه, 40 برگ در دقیقه, 45 برگ در دقیقه, 50 برگ در دقیقه, 55 برگ در دقیقه, 60 برگ در دقیقه, 65 برگ در دقیقه, 70 برگ در دقیقه, 72 برگ در دقیقه, 75 برگ در دقیقه, 80 برگ در دقیقه, 82 برگ در دقیقه, 85 برگ در دقیقه, 90 برگ در دقیقه, 95 برگ در دقیقه, 100 برگ در دقیقه, 105 برگ در دقیقه, 110 برگ در دقیقه, 115 برگ در دقیقه, 120 برگ در دقیقه, 125 برگ در دقیقه, 130 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
دهنه a3
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2003
کشور سازنده چین, ژاپن
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
فکس ندارد
اسکن به فایل(Scan To File) ندارد
برد اسکنر تخت
کاربری تک کاره
ظرفیت سینی کاغذ 1000
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
قابلیت چاپ دو رو ندارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج تیوب
کارکرد کارتریج مشکی 15هزار برگ
نوع پورت ارتباطی USB 2
قابلیت چاپ مستقیم دارد
اسکن همزمان پشت رو 0
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود دستگاه مقاومی است البته قدیمی
سرعت کپی تک رنگ 120

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

ایرادات ریسوگراف Rp3500 بر اساس کد می باشد ما برای سهولت کار بران تمامی کدهای را در اختیار عزیزان قرار می دهیم

A    Jam error
A01    Master feed error
A02    Master loading error
A03    Cutting error
A04    Master-disposal error
A05    Master present in the master-disposal section
A06    Check paper-feed tray
A07    Paper-feed error
A08    Paper jam on print drum
A09    Paper-ejection error
A10    ADF original feed error
A16    Awaiting master removal
A17    Cutter error
A18    Print-drum unlocked
B    Option error
B01    Keycard counter: No card
B02    Sorter: Error command 1
B03    Sorter: Error command 2
B04    Sorter: Error command 3
B05    Sorter: Error command 4
B06    Multi-tray: Main-unit error
B07    Multi-tray: Main-unit error
B08    Multi-tray: Main-unit error
B09    Multi-tray: Main-unit error
B10    Multi-tray: Tray-1 error
B11    Multi-tray: Tray-1 error
B12    Multi-tray: Tray-1 error
B13    Multi-tray: Tray-1 error
B14    Multi-tray: Tray-1 error
B16    Multi-tray: Tray-2 error
B17    Multi-tray: Tray-2 error
B18    Multi-tray: Tray-2 error
B19    Multi-tray: Tray-2 error
B20    Multi-tray: Tray-2 error
B21    Data storage: Read  ( copyir.com )  write error
B22    Job separator: Power off
B23    Job separator: No tape
B24    Job separator: Tape jam
B25    Sorter: Error command 5
B26    Sorter: Error command 6
B27    Sorter: Error command 7
B28    Sorter: Error command 8
C    Consumable error
C01    Replace ink cartridge
C02    Replace master roll
C03    Master-disposal box full
D    Set check error
D01    Print drum not set
D02    Incorrect print drum
D03    Ink cartridge not set
D04    Incorrect ink cartridge
D05    Master not set
D07    Master-disposal box not set
D08    Master-disposal unit not set
D09    Master making unit not set
D10    Scanner table not set
D11    Front cover not set
D12    Feed-joint passcopyir.com Cover not setcopyir.com
E    Warning (Serviceman call)
E01    Replace battery
E02    Maintenance call
F    Warning (Other)
F01    No master on drum
F02    Master image larger than paper size
F04    Original not set
F05    Print quantity under “minimum print quantity”
F07    Drum position error
F08    Paper size   ( copyir.com )   Original size: Mismatch
F10    Master image larger than paper size: 2
F11    Master image larger than paper size: 3
F12    Original size irregular: Triple-Tray Source
F14    No paper
F16    ADF cannot be used for QT-4
F17    Change in drum size
F18    Incorrect zoom rate
F19    Master image larger than paper size: 4
F20    Master image larger than paper size: 5
F21    ADF multi-up: Original not set
F22    FB multi-up: Original not set
F23    Communication error: D to P
F24    Auto-reproduction size selection: Unable
F25    Incorrect image resolution
F26    Incorrect paper size: Long-paper mode
F30    Multiple paper feed
F31    Auto-stack tray error
F32    Data storage area full
F33    Master image size   ( copyir.com )   Drum size: Mismatch
F37    ADF cannot be used in book mode
F40    No paper in paper-feed tray: Triple-Tray Source
F41    No paper in tray 1: Triple-Tray Source
F42    No paper in tray 2: Triple-Tray Source
G    Paper-jam error
T    Serviceman-call error
T01    Main motor lock
T02    Elevator motor lock
T03    Clamp motor lock
T04    Overflow
T05    Print-positioning pulse-motor lock
T06    Horizontal pulse-motor lock
T07    Digitizer error
T08    Computer interface error
T09    Option error (paper eject)
T10    Option error (paper feed)
T11    Pressure-control motor
T12    Master-disposal-section motor lock
T13    Cutter motor lock
T14    Flatbed error
T15    ADF error
T17    Solenoid counter not connected
T19    Thermal-pressure motor lock
T20    Paper-ejection-section motor lock
T21    Drum-lock error
T22    Scanner lock not released
T23    Inking motor lock
T24    No battery
T25    MCTL PCB backup error
T96    Drum H  ( copyir.com )  W error
T98    Hardware error

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب