Your browser does not support JavaScript! > ریکو آفیشیو 6001 | قیمت، مشخصات، سفارش و خرید دستگاه فتوکپی ریکو آفیشیو 6001

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

ریکو آفیشیو 6001

2726 |
بازدید
قیمت: 770,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از770.000.000 ریال تا 890.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 980.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید .قیمت آکبند 3970.000.000 ریال . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Rioch

تعداد: 

ریکو آفیشیو 6001 یکی دیگر از دستگاه های کپی چند کاره سیاه و سفید می باشد. این مدل دستگاه کپی دارای اسکنر رنگی است. این دستگاه به دلیل قابلیت های فراوان جهت کار در دفاتر فنی و مراکز آموزشی کاربرد دارد. تکنولوژی چاپ این دستگاه لیزری می باشد. بنابراین ریکو آفیشیو 6001 از دقت و سرعت مناسبی برخوردار است. این دستگاه می تواند به طور همزمان از پشت و روی کاغذ کپی بگیرد.

برای افرادی که زمان برایشان اهمیت دارد این دستگاه یک انتخاب مناسب می باشد. زیرا کار کردن با این دستگاه باعث صرفه جویی در زمان خواهد شد. این دستگاه در هر دقیقه 60 برگ را کپی می گیرد. این مدل دستگاه کپی به دلیل چندکاره بودن می تواند نیازهای شما را برطرف کند. همچنین این مدل دستگاه کپی فضای کمتری را اشغال خواهد کرد. با خرید این دستگاه ک دیگر نیازی به خرید چند دستگاه نخواهید داشت.

مشخصات دستگاه کپی ریکو آفیشیو 6001

دستگاه های کپی در دفاتر اداری و کسب و کارهای چاپ و تکثیرات بسیار مهم می باشند. دستگاه کپی ریکو آفیشیو 6001 چند کاره است. با این دستگاه کپی علاوه بر کپی و پرینت می توانید اسکن را هم انجام دهید. همچنین این مدل دستگاه کپی از سرعت راضی کننده ای برخوردار است. این دستگاه دارای قابلیت چاپ دورو می باشد. این دستگاه کپی به دلیل قابلیت های فوق العاده ای که دارد کاربرد فراوانی دارد. در اینجا قصد داریم ویژگی های این مدل دستگاه کپی را به صورت تخصصی بیان کنیم.

پیکربندی دستگاه

آگاهی داشتن از ابعاد دستگاه کپی بسیار اهمیت دارد. بنابراین با توجه به فضای محیطی که در اختیار دارید می توانید دستگاه کپی مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین با دانستن ابعاد دستگاه می توانید بین دستگاه کپی و سایر وسایل موجود در محیط تناسب مناسبی را به وجود آورید. ریکو آفیشیو 6001 در ابعاد 690*790*1.165  میلی متر و وزن 217 کیلوگرم ساخته شده است.

ریکو آفیشیو 6001 با توجه به اینکه همزمان چندین کار را انجام می دهد از وزن و ابعاد مناسبی برخوردار می باشد. با پیدا کردن جایگاه مناسب احتیاجی به جابه جا کردن دستگاه نخواهید داشت. بنابراین با قرار دادن این دستگاه کپی در فضای کوچکی از محیط کار می توانید کارهای روزانه خود را انجام دهید. همچنین این مدل دستگاه کپی از طراحی آرگونومیک خاصی برخوردار است. خرید این مدل دستگاه کپی می تواند زیبایی فوق العاده ای را به محیط کاری شما ببخشد.

چاپ لیزری ریکو آفیشیو 6001

بهتر است بدانید که دستگاه کپی ریکو آفیشیو 6001 از تکنولوژی چاپ لیزری بهره می برد. همانطور که می دانید دستگاه های کپی و چاپ از دو روش لیزری و جوهر افشان جهت چاپ تصاویر مختلف استفاده می کنند. از طرفی دستگاه های لیزری از نظر کیفیت چاپ نسبت به سایر دستگاه ها بالاتر می باشند. بنابراین این مدل دستگاه کپی قادر است کوچک ترین جزئیات را برای کاربران به نمایش بگذارد.

دستگاه های جوهرافشان اگر در مدت زمان خاصی استفاده نشوند باید جوهر مورد استفاده آن ها را تعویض کرد. اما دستگاه های لیزری این مشکل را نخواهند داشت. این بدان معنا است اگر برای مدت زمان طولانی از دستگاه کپی لیزری استفاده نکنید احتیاجی به تعویض پیدا نخواهید کرد. ریکو آفیشیو 6001 با دارا بودن تکنولوژی لیزری اسناد را با بالاترین کیفیت چاپ می کند. استفاده از دستگاه کپی لیزری از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است.

قابلیت اسکن ریکو آفیشیو 6001

از دیگر کاربردهای مهم این مدل دستگاه کپی انجام اسکن می باشد. این قابلیت باعث افزایش کارایی دستگاه شده است. با این دستگاه کپی می توانید فایل های مختلف را با کیفیت مناسب اسکن کنید. ریکو آفیشیو 6001 از اسکنر رنگی با سرعت 60 برگ در دقیقه برخوردار می باشد. بنابراین اسکنر رنگی با کیفیت بالا یک ویژگی مهم این دستگاه به شمار می آید.

این دستگاه با این قابلیت و سرعت مناسب یک انتخاب مناسب محسوب می شود. از طرفی ریکو آفیشیو 6001 به دلیل بهره گیری از تکنولوژی لیزری عمل اسکن را با نمایش کامل جزئیات انجام می دهد. با خرید این دستگاه کپی دیگر احتیاجی به دستگاه اسکن جداگانه نخواهید داشت. بهتر است بدانید که در سال های اخیر اهمیت اسکن در جاهایی که با اسناد مهندسی سروکار دارند بسیار پررنگ شده است. با خرید این دستگاه کپی می توانید این نیاز اساسی خود را برطرف کنید.

چند منظوره بودن ریکو آفیشیو 6001

ریکو آفیشیو 6001 از دیگر دستگاه کپی های چند منظوره موجود در بازار می باشد. کاربران با استفاده از این مدل دستگاه کپی می توانند اسناد و متون مختلف را به بهترین شکل و به صورت سیاه و سفید به مشتریان تحویل دهند. با خرید این دستگاه کپی می توانید نیازهای خود را برطرف کنید. این بدان معنا است که با استفاده از این دستگاه کپی قادر هستید چندین کار را همزمان انجام دهید.

این ویژگی باعث شده است خرید این مدل دستگاه از لحاظ اقتصادی به صرفه باشد. بنابراین کاربرانی که قدرت خرید چند دستگاه به صورت جداگانه ندارند می توانند دستگاه چند منظوره را خریداری کنند. خرید دستگاه کپی چند منظوره برای شروع کار با سرمایه کم بسیار اهمیت دارد. از طرفی دستگاه کپی چند کاره کارایی بالاتری نسبت به دستگاه تک کاره خواهند داشت. همچنین ریکو آفیشیو 6001 فضای کمتری از محیط کاری را اشغال خواهد کرد. 

کیفیت و رزولشن چاپ ریکو آفیشیو 6001

یکی دیگر از ویژگی های مهم هر دستگاه کپی که برای اکثر کاربران اهمیت دارد کیفیت و دقت آن است، به طوری که می توان گفت مهم ترین پارامتر دستگاه موقع خرید آن به شمار می رود. کیفیت دستگاه چاپ براساس dpi سنجیده می شود. هر چه مقدار dpi بیشتر باشد وضوح و کیفیت چاپ بیشتر می شود. اگر کیفیت چاپ برای شما اهمیت دارد توصیه می کنیم این دستگاه کپی را خریداری کنید.

دستگاه های لیزری از مقادیر مختلف 600، 1200 و 2400 dpi  برخوردار هستند. ریکو آفیشیو 6001 دارای رزولوشن کپی 1200*1200 dpi می باشد. رزولوشن پرینتر این دستگاه 600*600 dpi است. همچنین دقت پرینتر آن 400*400 dpi می باشد. بنابراین این دستگاه می تواند تصاویر را با جزئیات و موارد ریز نمایش دهد. با خرید این دستگاه می توانید از چاپ عمیق و زنده بهره مند شوید. کیفیت مناسب چاپ این دستگاه باعث محبوبیت آن شده است.

سرعت چاپ دستگاه کپی ریکو آفیشیو 6001

سرعت چاپ دستگاه کپی از دیگر ویژگی های مهم هر دستگاه محسوب می شود. همانطور که می دانید سرعت چاپ دستگاه های کپی براساس تعداد برگه های چاپ شده در دقیقه محاسبه می شود. ریکو آفیشیو 6001 قادر است به طور میانگین در هر دقیقه 60 برگه را کپی کند. همچنین سرعت پرینتر و اسکنر این دستگاه کپی به همین میزان یعنی 60 برگ در دقیقه می باشد. سرعت این دستگاه کپی بسیار بالا نیست. اما می توان گفت سرعت دستگاه کپی راضی کننده خواهد بود.

بنابراین با خرید این دستگاه کپی می توانید نیاز های خود را در زمان مناسب انجام دهید. لازم به ذکر است هر چه سرعت دستگاه کپی بیشتر باشد دستگاه کارایی بالاتری خواهد داشت. سرعت بالای دستگاه کپی مانع از اتلاف وقت کاربر می شود. اما این دستگاه کپی از سرعت مناسبی برخوردار است. خرید این دستگاه کپی جهت انجام کارهای روزانه مناسب می باشد.

مزایا و معایب دستگاه کپی ریکو آفیشیو 6001

از مزایای مهم ریکو آفیشیو 6001 چند منظوره بودن آن می باشد. همچنین تکنولوژی لیزری دستگاه کپی باعث افزایش دقت و سرعت آن شده است. از دیگر مزایای مهم این دستگاه کپی قابلیت اسکنر رنگی آن می باشد. این دستگاه از قابلیت چاپ دورو برخوردار است.

همچنین این دستگاه کپی دارای ورودی فلش مموری جهت چاپ مستقیم می باشد. این دستگاه کپی می تواند چاپ با کیفیتی را به شما تحویل دهد. بنابراین کیفیت چاپ مناسب آن یک مزیت مهم محسوب می شود. این مدل دستگاه کپی طوری ساخته شده است که توانایی انجام حجم کاری بالا را دارد. اما در مقابل یکی از معایب این دستگاه کپی کاربری سیاه و سفید آن است. از دیگر معایب این دستگاه وزن بالای آن یعنی 217 کیلوگرم می باشد. این دستگاه کپی سرعت مناسب و راضی کننده ای دارد اما سرعت بسیار بالایی نیست. میانگین سرعت دستگاه 60 برگ در دقیقه است.

خرید دستگاه کپی ریکو آفیشیو 6001

خرید دستگاه کپی ریکو آفیشیو 6001 به فاکتورها و عواملی که در بالا ذکر شد بستگی دارد. از طرفی این مدل دستگاه کپی در سه نوع استوک، بازسازی شده و آکبند در بازار موجود می باشد. هر کدام از انواع این دستگاه کپی قیمت های مختلفی دارند. بهتر است بدانید که دستگاه های کپی استوک و بازسازی شده نسبت به آکبند ارزان تر می باشند.

بنابراین براساس نیاز و سرمایه ای که دارید می توانید نسبت به خرید هر کدام از انواع آن اقدام کنید. از طرفی خرید دستگاه کپی استوک و بازسازی شده با کیفیت مناسب از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است. این دستگاه کپی به دلیل قابلیت هایی از جمله چند منظوره بودن، قابلیت اسکنر رنگی، چاپ دورو، سرعت مناسب و کیفیت چاپ خوب یک انتخاب ایده آل محسوب می شود. بنابراین خرید این دستگاه با کیفیت و کارایی مناسب از لحاظ اقتصادی به صرفه خواهد بود.

قیمت دستگاه کپی ریکو آفیشیو 6001

قیمت دستگاه کپی ریکو آفیشیو 6001 با توجه به انواع مدل های ارائه شده و کارایی آن متفاوت می باشد. همچنین این مدل دستگاه کپی در سه نوع استوک، بازسازی شده و آکبند موجود است. همچنین به راحتی می توانید با اضافه نمودن برخی از آپشن های مورد نیاز خود به دستگاه کپی و حذف آپشن های غیر ضروری دستگاه کپی را به دستگاهی ایده آل و متناسب با نیازهای خود تبدیل کنید.

از جمله آپشن های اختیاری این مدل دستگاه کپی می توان به قابلیت اتصال سورتر و فینیش، اتصال به کامپیوتر و تغذیه اتوماتیک اسناد اشاره کرد. خرید این مدل دستگاه کپی براساس ویژگی ها و قابلیت هایی که دارد بسیار مناسب است. از طرفی این مدل دستگاه کپی چند منظوره می باشد پس از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه خواهد بود. بهتر است قبل از خرید دستگاه کپی با تمام ویژگی های آن آشنایی کامل پیدا کنید.

جمع بندی و سفارش ریکو آفیشیو 6001

ریکو آفیشیو 6001 یکی از دستگاه های کپی جهت انجام کارهای با حجم بالا می باشد. این مدل دستگاه کپی قادر است چاپ با کیفیت مناسب را به مشتریان ارائه دهد. این دستگاه کپی با کارایی بالا بسیار کاربرد دارد. بهتر است بدانید که دستگاه های استوک و بازسازی شده دست دوم و کار کرده هستند.

بنابراین در صورتیکه قصد دارید این نوع دستگاه کپی را خریداری کنید، توصیه می کنیم آن را از فروشگاه معتبر بخرید. زیرا بعضی از فروشگاه ها دستگاه های کپی از کار افتاده را به جای استوک و بازسازی شده جا می زنند. اما با خرید ریکو آفیشیو 6001 از فروشگاه معتبر می توانید دستگاه را با کیفیت و قیمت مناسب خریداری کنید. فروشگاه کپی ایران از سابقه طولانی در زمینه فروش لوازم و تجهیزات اداری برخوردار است. توصیه می کنیم برای خرید دستگاه کپی به سایت فروشگاه مراجعه کنید و آن را سفارش دهید.

کاربری لیزری
سرعت چاپ 60 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
دقت اسکن 1200*1200
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2014
کشور سازنده چین, ژاپن
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
برد اسکنر مدور
ابعاد 85*90*125
کاربری چهار کاره
ظرفیت سینی کاغذ 6000
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) دارد
حافظه 360گیگ
توان کار ماهانه 320000
قابلیت چاپ دو رو دارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج کاتریج تونر
کارکرد کارتریج مشکی 55000
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
زمان اسکن 61برگ در دقیقه
اسکن همزمان پشت رو 61برگ در دقیقه
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود بله
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی تک رنگ 61
قیمت تونر اورجینال 4900000ریال
قیمت تونر طرح 2900000ریال
با احتساب تمامی مواد مصرفی هزینه یک برگ چاپA4 450ریال
این دستگاه نسبت قیمت مواد صرفی ارزش خرید دارد؟ بله
یک ست تونراورجینال چندبرگ چاپ می کند 55000

 استوک، بازسازی شده و آکبند

دستگاه استوک، بازسازی شده و آکبند انواع دستگاه فتوکپی از نظر وضعیت می باشند. استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد انواع دستگاههای فتوکپی و چاپ کلیک کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب