Your browser does not support JavaScript! > زیراکس 5635 | خرید دستگاه زیراکس 5635 | مشخصات، سفارش، قیمت و خرید دستگاه زیراکس

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

زیراکس 5635

224 |
بازدید
قیمت: 80,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

دستگاه فتوکپی زیراکس 5635برای حجم نسبتآ کمی طراحی و تولید شده است ای دستگاه برای نیاز مراکز آموزش مثلا مدارس کانون های آموزشی و کتابفروش وعکاسان که حجم متوسط کپی دارند طراحی وتولید شده مدلهای 5635 با مدلهای 5645و5655و5665و5475یکی می باشد فقط نرم افزارهای مداهای که گفته شد فرق دارند یعنی تمامی قطعات یکی می باشد داری امکانات پیرنترتغذیه اتوماتیک پشت روزن کاست های لارج پشت رو زن برد اسکنر برد پیرنتر برد فاکس می باشد آپشنهای اشارشده به صورت اختیاری می باشد که در صورت درخواست مشتری به آنها اضافه می گردد
سازنده: Xerox

تعداد: 

زیراکس 5635 یکی از دستگاه های چاپ برند زیراکس با حجم کاری متوسط است. از اینرو استفاده از آن برای مراکز آموزشی مانند مدارس، کتابفروشی ها، کانون های آموزشی و عکاسانی که به حجم کاری متوسطی نیاز دارند بسیار مناسب و پرکاربرد می باشد.

نگاهی اجمالی بر تاریخچه شرکت زیراکس «Xerox»

زمانی که افراد به کپی گرفتن فکر می کنند در واقع به دستگاه کپی زیراکس می اندیشند. انتخاب دستگاه کپی زیراکس بهترین گزینه برای آنها محسوب می شود. زیراکس یک شرکت آمریکایی می باشد که در سال 1960 فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات مورد نیاز برای عکاسی آغاز کرد. این شرکت توسط توسط جوزف سی. ویلسون تأسیس شده است.

شرکت زیراکس در حال حاضر تولید کننده محصولاتی مانند دستگاه های کپی، پروژکتور، اسکنر، دورنگار و دستگاه نمایش می باشد. این شرکت معتبر خدمات پشتیبانی خود را از طریق نمایندگی زیراکس در سراسر جهان ارائه می دهد. بهتر است بدانید که گروه شرکت‌های زیراکس شامل ۴ شرکت به نام های آماداندیش آرین، ناشوا تکثیر آرین، برگ آرین و نماداندیش آرین می باشد. این شرکت ها در کشورمان ایران در زمینه چاپ و ماشین‌های اداری و کاغذ فعالیت می‌کنند.

زیراکس سال های زیادی است که دستگاه های کپی دفتری استاندارد تولید می کند و هنوز هم استانداردهایی برای این صنعت دارد. با کمک دستگاه های کپی زیراکس به راحتی می توانید از اسناد خود کپی های شفاف و با کیفیت را ایجاد نمایید. با این کپی های شفاف و با کیفیت می توانید به کارهای خود ظاهر حرفه ای و زیبایی را ببخشید. به جرات می توان گفت بدون هیچ اختلالی می توانید در مواقع ضروری به دستگاه کپی زیراکس تکیه کنید. 

در واقع استفاده از دستگاه های کپی زیراکس امروزه  بسیار متداول شده است و همه قابلیت هایی که کاربران نیاز دارند را در اختیارآنها قرار می دهد. این شرکت  توانسته است با تهیه و فراهم نمودن پشتیبانی قوی در سرویس دستگاه های فتوکپی و همچنین بهترین سخت افزارها اعتبار و شهرت خود را سالیان زیادی حفظ کند. با مراجعه به سایت ایران کپی می توانید دستگاه های مختلف با برندهای گوناگون و معتبر را با تمام مشخصات مشاهده نمایید. سپس دستگاه مورد نظر خود را با کیفیت و قیمت مناسبی از این سایت خریداری نمایید.

بررسی و شناخت نکات مهم خرید زیراکس 5635

قبل از خرید دستگاه های کپی زیراکس 5635 بهتر است با نکاتی آشنا شوید تا به راحتی بتوانید یک دستگاه مناسب و ایده آل را انتخاب نمایید. همچنین باید یک دستگاه را براساس نیازهای خود انتخاب و خریداری کنید. از طرفی با توجه به اینکه این مدل دستگاه ها بیشتر به صورت استوک در بازار موجود می باشند بهتر است از طریق مراکز معتبری مانند کپی ایران اقدام به خرید نمایید.

نکات مهم و قابل توجه دیگر در انتخاب دستگاه کپی کیفیت و رزولوشن چاپ دستگاه است. از آنجا که معیار کیفیت با واحدی به نام DPI سنجیده می شود بهتر است دستگاه کپی را انتخاب کنید که از میزان DPI بالایی برخوردار باشد. هرچه کیفیت دستگاه بالا باشد به همان اندازه میزان عملکرد بالایی را خواهد داشت.

از دیگر نکاتی که باید در هنگام خرید دستگاه کپی مورد توجه قرار گیرد اندازه و ابعاد دستگاه می باشد. باید در هنگام خرید سعی کنید یک دستگاه متناسب با فضای کاری خود را انتخاب نمایید. از اینرو زیراکس 5635 با ابعاد مناسب در عین زیبایی برای محیط های کوچک بسیار مناسب و پرکاربرد می باشد. این مدل دستگاه قادر است حجم مناسبی از کارهای شما را با کیفیت مناسبی انجام دهد.

لازم به ذکر است که بهترین معیار برای سنجش سرعت یک دستگاه کپی تعداد برگه های چاپ شده در هر دقیقه می باشد. از اینرو زیراکس 5635 به دلیل اینکه در هر دقیقه ۵۵ برگ را چاپ می کند  دارای سرعت مناسبی جهت چاپ اسناد به صورت سیاه و سفید است.

از دیگر نکات قابل توجه و مهم در خرید دستگاه کپی انتخاب آن براساس تکنولوژی چاپ می باشد. دستگاه های کپی از دو روش لیزری و جوهر افشان جهت چاپ استفاده می کنند. دستگاه های لیزری از کیفیت و دقت بالایی جهت چاپ بهره می برند. از اینرو در صورتیکه کیفیت بالای چاپ برای شما اهمیت دارد بهتر است زیراکس 5635 را انتخاب و خریداری نمایید.

ظرفیت سینی و تعداد برگه‌هایی که در دستگاه قرار می‌گیرد یکی دیگر از ویژگی‌های مهم دستگاه‌های فتوکپی می باشد. هرچه ظرفیت سینی دستگاه بالاتر باشد سرعت عملکرد دستگاه هم به نسبت بیشتر خواهد شد. دستگاه کپی زیراکس 5635 از ظرفیت سینی مناسبی برخوردار است. بنابراین این دستگاه مناسب مراکز تکثیر و محیط های کاری کوچک می‌باشد.

حافظه دستگاه از دیگر موارد مهم در انتخاب دستگاه کپی است. با استفاده از حافظه دستگاه قادر خواهید بود اطلاعات مورد نظر را در حافظه دستگاه ذخیره نمایید و در صورت لزوم دستور چاپ آن را بدهید. همچنین در صورتی که بخواهید از فایل های سنگین کپی و یا پرینت بگیرید، دستگاه باید ظرفیت اطلاعات را داشته باشد تا بتواند از آن ها استفاده کند. از اینرو به هر اندازه که دستگاه دارای حافظه بالایی باشد قادر خواهید اطلاعات و فرامین بیشتری را ذخیره و در مواقع نیاز از آن ها استفاده نمایید.

مشخصات ظاهری و فنی زیراکس 5635

امروزه دستگاه های کپی یکی از پرکاربردترین تجهیزات اداری به شمار می آید.  تقریبا از این دستگاه ها در تمامی مراکز عمومی جهت چاپ اسناد استفاده می شود. زیراکس 5635 یکی از دستگاه های فتوکپی است که از تکنولوژی چاپ لیزری بهره می برد. از این دستگاه کپی می توانید در دفاتر فنی و محیط های تکثیر متوسط استفاده نمایید. در ادامه به طور تخصصی با ویژگی های این مدل دستگاه آشنا خواهیم شد.

حافظه زیراکس 5635

بهتر است بدانید که حافظه دستگاه از دیگر موارد مهم در انتخاب دستگاه کپی به شمار می آید. با استفاده از حافظه دستگاه قادر خواهید بود اطلاعات مورد نظر را در حافظه دستگاه ذخیره نمایید و در صورت لزوم دستور چاپ آن را بدهید. از اینرو این مدل دستگاه دارای حافظه ای معادل ۶۰  گیگا بایت می باشد. بنابراین با استفاده از این میزان حافظه قادر خواهید بود اطلاعات و فرامین بیشتری را ذخیره و در مواقع نیاز از آن ها استفاده نمایید.

ظرفیت سینی

ظرفیت سینی کاغذ یکی دیگر از ویژگی های مهم و قابل توجه دستگاه های چاپ است. شاید این ویژگی برای کاربران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار نباشد، اما در صورت کافی نبودن ظرفیت و عدم تناسب آن با حجم کاری بدون شک با مشکل مواجه خواهید شد. دستگاه فتوکپی زیراکس 5635دارای سینی با ظرفیت ۶۰۰۰ برگ می باشد.

سرعت عملکرد مناسب زیراکس 5635

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب دستگاه های فتوکپی سرعت کاری دستگاه است. یکی از بارزترین ویژگی های زیراکس 5635 سرعت کاری مناسب آن است به طوری که می تواند در هر دقیقه ۴۵ برگه را پرینت یا کپی بگیرد. همچنین این مدل دستگاه کپی در هنگام کار کردن بسیار بی صدا عمل می کند.

قابلیت چاپ به طور مستقیم

این مدل دستگاه کپی از قابلیت چاپ به طور مستقیم برخوردار می باشد. این ویژگی دستگاه به نوعی باعث افزایش سرعت و عملکرد آن خواهد شد. بنابراین از اتلاف وقت کاربران به طور چشمگیری جلوگیری می کند. مواقعی که کاربر نیازی به ذخیره فایل های چاپ شده در دستگاه نداشته باشد، می تواند با استفاده از قابلیت چاپ مستقیم فایل ها را بدون انتقال به دستگاه و به صورت مستقیم چاپ کند.

اندازه کاغذ زیراکس 5635

در صورتی که دستگاه های چاپ را برای مراکز چاپ و نشر بخواهید استفاده کنید بهتر است دستگاه های کپی را انتخاب نمایید که قادر باشند برگه های مختلف با سایزهای متنوع را استفاده کنند. دستگاه کپی زیراکس 5635 از این نظر انتخابی مناسب به شمار می آید. زیرا شما قادر خواهید بود کاغذهایی با سایزهای A4, A3 را در آن قرار داده و روی آن ها کپی یا پرینت بگیرید.

نوع چاپ لیزری

دستگاه کپی زیراکس 5635 از تکنولوژی چاپ لیزری بهره می برد. همانطور که می دانید دستگاه های چاپ و کپی از دو روش لیزری و جوهر افشان برای چاپ تصاویر مختلف استفاده می کند. در واقع دستگاه های لیزری بالاترین کیفیت چاپ را در میان روش های دیگر داشته و می توانند کوچک ترین جزئیات را برای کاربران در چاپ تصویر به نمایش درآورند. همچنین بر خلاف دستگاه جوهر افشان در صورت استفاده نکردن از دستگاه برای یک مدت زمان نیازی به تعویض نخواهد داشت.

کیفیت و رزولوشن زیراکس 5635

به جرات می توان گفت کیفیت و رزولوشن یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه های فتوکپی است که هنگام خرید باید به آن ها توجه کنید. کیفیت در دستگاه های چاپ براساس DPIسنجیده شده و هرچه بالاتر باشد وضوح و کیفیت تصاویر بیشتر خواهد بود. زیراکس 5635 در سیستم کپی خود می تواند اسناد و تصاویر مختلف را با کیفیت dpi ۶۰۰ کپی و پرینت بگیرد.

امکانات اختیاری دستگاه کپی زیراکس 5635

امروزه امکان افزودن بسیاری از قابلیت ها به صورت اختیاری به دستگاه کپی زیراکس 5635 فراهم شده است. یکی از این امکانات اختیاری لارج باکس می باشد. در واقع لارج باکس امکان ذخیره ۴۰۰۰ ورق کاغذ بیشتر را در سینی ورودی و تغذیه دستگاه به خوبی فراهم می کند.

از دیگر امکانات اختیاری این مدل دستگاه کپی قابلیت تغذیه خودکار دستگاه می باشد. با استفاده از این ویژگی  کاربران برای چاپ مکرر نیازی به نسخه اصلی نخواهند داشت. زیرا دستگاه به صورت خودکار نسخه اصلی را در حافظه خود ذخیره می کند و برای چاپ مکرر اسناد و برگه ها از آن استفاده می کند.

سال ساخت و کشورهای سازنده

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در موقع خرید دستگاه های استوک مورد توجه قرار گیرد سال ساخت دستگاه مورد نظر می باشد. در واقع دستگاه های استوک دستگاه های کار کرده ای هستند که چند سال در کشورهای دیگر از جمله کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار گرفته اند. بنابراین باید دستگاهی را انتخاب نمایید که کمتر از ۱۰ سال از ساخت آن ها گذشته باشد. لازم به ذکر است که سال ساخت زیراکس 5635 به سال ۲۰۱۳ بر می گردد.  همچنین کشورهای چین و مالزی اقدام به ساخت و تولید این دستگاه نموده اند.

جمع بندی و کلام آخر

زیراکس 5635 یکی از دستگاه های با کیفیت برند زیراکس می باشد. این مدل دستگاه کپی به دلیل کارایی و کیفیت مناسبی که دارد برای استفاده در دفاتر فنی و مراکز آموزشی بسیار مناسب و پرکاربرد است. این مدل دستگاه کپی  بیشتر به صورت استوک در بازار وجود دارد. از اینرو برای خرید این مدل دستگاه های استوک نباید از هر مرکزی اقدام به خرید نمایید. زیرا امروزه دستگاه های کپی آکبند و استوک فراوانی در کیفیت های متنوع در بازار موجود می باشند.

بهتر است برای خرید این دستگاه کپی از طریق فروشگاه های معتبر اقدام به خرید نمود. از اینرو فروشگاه کپی ایران یکی از بهترین مراکز برای خرید دستگاه های کپی به شمار می آید. این مرکز تمامی مشخصات دستگاه های کپی و تجهیزات اداری را به طور کامل بر روی سایت کپی ایران قرار داده است. بنابراین کاربران با مطالعه این مشخصات بعد از به دست آوردن شناخت دستگاه مورد نظر را با یک قیمت مناسب و ضمانت سالم کالا خریداری کنند.

قیمت استوک: 8 میلیون تا 10 میلیون تومان نسبت به وضعیت 

قیمت آکبند: موجود نمی باشد

قیمت ایران کار کرد: 3 میلیون

دستگاه فتوکپی زیراکس 5635 برای حجم نسبتآ کمی طراحی و تولید شده است ای دستگاه برای نیاز مراکز آموزش مثلا مدارس کانون های آموزشی و کتابفروش وعکاسان که حجم متوسط کپی دارند طراحی وتولید شده مدلهای 5635 با مدلهای 5645 و 5655 و 5665 و 5475 یکی می باشد فقط نرم افزارهای مداهای که گفته شد فرق دارند یعنی تمامی قطعات یکی می باشد. داری امکانات پیرنترتغذیه اتوماتیک پشت روزن کاست های لارج پشت رو زن برد اسکنر برد پیرنتر برد فاکس می باشد آپشنهای اشارشده به صورت اختیاری می باشد که در صورت درخواست مشتری به آنها اضافه می گردد.

به علت قدیمی بودن خرید این دستگاه توصیه نمی شود.

برای دریافت کانالوگ ودفترچه دستگاه فتوکپی زیراکس 5635لطفا اینجا کلیک کنید 

انواع دستگاه های فتوکپی لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای فتوکپی رومیزی  لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاه های فتوکپی ایستاده لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای فتوکپی تکثیر انبوه لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوکراف RZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوگراف MZ لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف RP لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف EZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسو گرافهای رنگی لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای پلاتر های رنگی  لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای لمینت لطفا کلیک کنید 

انواع کاترهای دستی و برقی لطف کلیک کنید

انواع دستگاهی صحافی لطفا کلیک کنید 

انواع دوخت لطفا کلیک کنید 

انواع تونر و مواد مصرفی لطفا کلیک کنید 

کاربری لیزری
سرعت چاپ 45 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
سطح چاپ A4, A3
سال تولید 2013
کشور سازنده چین, مالزی
سورتر ندارد
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
اسکن به فایل(Scan To File) اختیاری
برد اسکنر تخت
کاربری سه کاره
ظرفیت سینی کاغذ 6000
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
حافظه 60G
قابلیت چاپ مستقیم دارد
اسکن همزمان پشت رو 0

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب