Your browser does not support JavaScript! > شارپ mx5500 | قیمت، سفارش، خرید، مشخصات و ویژگی های دستگاه فتوکپی شارپ mx5500

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

شارپ mx5500

701 |
بازدید
قیمت: 90,000,000 ریال
موجودی انبار: 0

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از90.000.000 ریال تا 110.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 140.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Sharp

موجود نیست
تعداد: 

شارپ mx5500 یک پرینتر چندکاره تمام رنگی می باشد. همه عملکرد، سازگاری و کارایی که کارگروه های بزرگ و کسب و کارهای عظیم از یک پرینتر چندکاره انتظار دارند در این دستگاه یکجا جمع شده است. شارپ mx5500 همه این انتظارات را در کنار آمیختن تاثیرگذار و هوشمندانه رنگ ها برآورده می کند.

همچنین قابلیت های مخصوصی نیز برای میحط های کاری با بار کاری سنگین روی این دستگاه تعبیه شده است. این قابلیت ها دستگاه شما را از هر جهت سازگار با انجام سنگین ترین پروژه ها و بیشترین حجم کاری می کند. پس اگر به دنبال دستگاهی با کیفیت بالا و در عین حال قدرتمند و قابل اتکا هستید، شارپ mx5500 انتخاب خوبی برای شماست. در ادامه برخی ویژگی های این دستگاه توضیح داده شده اند.

پیکربندی شارپ mx5500

فیزیک و بدنه ای که پس از جعبه گشایی شارپ mx5500 خواهید دید یک پرینتر در ابعاد 787*711*1219 میلی متر و به وزن 210 کیلوگرم می باشد. کمی حجیم تر بودن اندازه دستگاه به علت تمام رنگی بودن و حضور محفظه هایی به منظور قرار گرفتن کارتریج های رنگی معقول به نظر می رسد.

در قسمت جلوی دستگاه سه کشو دیده می شود که محلی برای قرار گرفتن اوراق خام است. کشو و سینی های دستگاه گنجایش 3100 برگ کاغذ را به صورت عادی دارند. که این گنجایش در صورت اضافه شدن آپشن لارج باکس به 6600 برگ نیز می رسد. چنین گنجایشی حکایت از قدرت بالا و آمادگی دستگاه برای انجام حجیم ترین پروژه ها دارد.

کمی بالاتر صفحه کنترل و فرمان دهی به دستگاه قرار دارد. در طرفین دستگاه نیز محل هایی به منظور قرار گرفتن و اتصال آپشن های اختیاری تعبیه شده است.  البته توجه داشته باشید که ابعاد ذکر شده مربوط به دستگاه خام هستند و در صورت افزوده شدن آپشن های اختیاری مثل سورتر و فینیشر، اندازه دستگاه کمی بزرگتر نیز خواهد شد.

سرعت شارپ mx5500

سرعت خروجی پرینت و کپی دستگاه در حالت سیاه و سفید تا 55 برگ بر هر دقیقه و در حالت رنگی تا 41 برگ بر هر دقیقه می رسد. این سرعت ها برای انجام بسیاری از پروژ ها و بالا نگه داشتن توان تولیدی شما کافی است. کار بیشتری را در مدت زمان کمتری انجام بدهید و در نتیجه دامنه گسترده تری از سفارشات را قبول کنید. سرعت بالای شارپ mx5500 به این معناست.

اما به منظور تعیین سریع بودن یک پرینتر در کنار سرعت خروجی کلی باید به پارامترهای دیگری نیز توجه داشت. زمان آماده به کار شدن و زمانی که دستگاه صرف آماده سازی اولین کپی می کند نیز اهمیت بخصوصی دارند. چرا که بسیاری از کارگروه ها و کسب و کارها بیشتر با سفارشات کم حجم و متعدد سر و کار دارند تا سفارشات کلی با تعداد کم.

کسب و کارهایی مثل کافی نت ها، مراکز ارائه دهنده خدمات کپی و چاپ و دفاتر بیمه به دستگاهی احتیاج دارند که با دستگاه های چاپخانه ها و انتشارات ها کاملا متفاوت است. دستگاه های این کسب و کار ها باید سریعا برای سفارشات اندک آماده به کار شود و در صورت عدم نیاز به دستگاه خاموش گردد تا انرژی کمتری مصرف کند. سپس مجددا برای سفارش بعدی آماده به کار گردد.

همچنین زمان تهیه اولین کپی و زمانی که طول می کشد دستگاه روی غلتک بیافتد نیز مهم است. زمان آماده به کار شدن شارپ mx5500 در حدود 6دقیقه می باشد که البته زمان معمولی است و عالی محسوب نمی شود. اما زمانی که این دستگاه صرف آماده کردن اولین کپی می کند تنها 4 ثانیه در حالت سیاه و سفید و 8.4 ثانیه در حالت رنگی می باشد که به نوبه خود یک زمان درخشان محسوب می شود.

نظر به کاربرد نسبتا صنعتی و کارایی و قدرت بالای شارپ mx5500 توصیه می شود به مصارف خود و آهنگ استفاده از دستگاه نیز توجه داشته باشید. همچنین به منظور جلوگیری از هدر رفت زمان، دستگاه را در حالت استندبای قرار دهید تا مجبور به 6دقیقه انتظار کشیدن برای آماده به کار شدن دستگاه نشوید.

کیفیت شارپ mx5500

شارپ mx5500 از رزولوشن 600*600 dpi برای پرینت در هر دو حالت رنگی و سیاه و سفید استفاده می کند. این رزولوشن برای نمایاندن حتی ظریف ترین جزئیات نیز کافی می باشد. تصاویر پرینت گرفته شده نیز از عمق مناسب و چشم نوازی برخوردارند. بعلاوه این پرینتر چندکاره مجهز به ساز و کارهای نرم افزاری مختلفی مثل smoother نیز شده است. این ساز و کار ها کیفیت خروجی کار شما را چندین برابر ارتقا می دهند.

همچنین سیستم ذوب کارتریج ها و پرینت لیزری دستگاه ساخته شده مطابق برترین استانداردهای فنی و مهندسی می باشد. نتیجه عملکرد خوب مکانیسم پرینت لیزری شارپ mx5500 در هر پرینت و کپی کاملا مشهود است. گرادیان ها و طیف های پیوسته کاملا طبیعی نقش می بندند. همچنین از پخش شدن بیهوده جوهر و ایجاد کنتراست های روشن و تیره ناخواسته نیز جلوگیری به عمل می آید.

ساز و کار پرینت رنگی

اساس پرینت رنگی نسبت دادن شدت رنگ به هر نقطه به صورت مجزا می باشد. در واقع کاری که پرینترهای رنگی برای شما انجام می دهند اعمال تبدیل هایی است که مختصات سیاه و سفید هر نقطه را به دستگاه رنگی ببرند. یا حتی برخی چندکاره ها مثل همین دستگاه پا را فراتر گذاشته و تبدیل های متنوعی بین سیستم سه نوری RGB و پنج رنگی CMVYK نیز انجام می دهند.

هر تصویری که روی صفحه نمایش دیجیتالی خود یا اوراق کاغذی مشاهده می کنید متشکل از تعداد بسیاری نقطه است. هر نقطه یا پیکسل نیز رنگ خاصی را نمایان می کند که این رنگ خاص و منحصر بفرد نتیجه ترکیب سه نور قرمز، سبز و آّبی، به نسبت های متفاوت است. اما پرینترهای رنگی  به جای این سه نور، پنج رنگ فیروزه ای، زرد، صورتی، خاکستری و مشکی را به نسبت های مختلف به هر نقطه نسبت می دهند.

از این رو داخل این پرینتر رنگی 5 ریل برای قرار دادن 5 تونر کارتریج قرار دارد. البته در صورت کفایت پرینت سیاه و سفید، می توانید به استفاده از تونر کارتریج رنگ مشکی بسنده کنید. پرینت های رنگی تهیه شده در سیستم پنج رنگی، کیفیت بسیاربالایی دارند. این سیستم رنگی تقریبا در همه چاپخانه ها و مراکز چاپ و تکثیرات دنیا کاربرد اساسی دارد.

کاربری شارپ mx5500

کاربری و استفاده از شارپ mx5500 بسیار ساده و کارا می باشد. ارتباط برقرار کردن با این پرینتر چندکاره تقریبا برای همه اپراتور ها و حتی کم تجربه ترین کاربران نیز بسیار آسان می باشد. شما می توانید بدون دردسر و با کمترین استهلاک ممکن از همه قابلیت های دستگاه استفاده کنید.

اصلی ترین درگاه کاربری دستگاه یک صفحه 8 اینچی تمام رنگی و لمسی می باشد که در قسمت فوقانی جای داده شده است. در کنار این صفحه لمسی دکمه های فیزیکی جدایی نیز تعبیه شده است. صرفا به کمک این دکمه ها شما می توانید بسیاری از فرآیندهای دستگاه را راه اندازی کنید. تقریبا همه امور اداری گردش کارها به کمک فشردن چند دکمه ساده قابل انجام است.

اما به منظور بهره وری کامل و نهایت استفاده از امکانات متنوع، شما می توانید از طریق صفحه نمایش لمسی یا اتصال کامپیوتر شخصی خود به دستگاه فرمان دهی کنید. اما با این وجود هم نرم افزارهای مختلف و حالت ساده ساز برای بخش های نرم افزاری دستگاه برنامه نویسی شده اند. شما می توانید گردش کارهای مطابق میل خود تنظیم کنید و کارهای اداری خود را اولویت بندی کنید.

فضای ذخیره سازی و امنیت شارپ mx5500

شارپ mx 5500 یک هارددیسک به حجم 80 گیگابایت به منظور ذخیره سازی اطلاعات در اختیار کاربر قرار می دهد. شما می توانید اطلاعاتی که با دورنما منتقل شده اند یا تصاویر اسکن شده را بر روی این هارد دیسک ذخیره کنید. همچنین شما می توانید اوراق و اسناد پرکاربردی را نگه دارید تا دفعات بعد به راحتی و به سرعت آن ها را در جریان پرینت یا تکثیر یا الحاق به سایر اوراق قرار دهید. اوراق و اسناد پرکاربردی مثل سربرگ ها یا پوشه های آموزشی.

همچنین حدود 1 گیگابایت (896 مگابایت به صورت دقیق) فضای رم به منظور انتقال اطلاعات فعالیت می کند. فضای رم به شما امکان انتقال سریع اطلاعات بین بخش های مختلف دستگاه را می دهد. وجود حجم کافی از چنین حافظه ای برای دستگاه های چندکاره بسیار حائز اهمیت است. چرا که گردش کار های مختلف فرآیندهای مختلفی را در قسمت های جداگانه دستگاه انجام می دهند که نیاز به انتقال اطلاعات سریع دارند.

اما یک دستگاه اداری خوب باید در کنار فراهم آوردن حافظه های اطلاعاتی کافی، امنیت این حافظه ها را نیز تامین کند. شارپ mx5500 جای هیچ نگرانی را برای امنیت اطلاعات شما باقی نمی گذارد. این دستگاه از ساز و کارهای امنیتی مختلفی بهره می برد. این ساز و کارها شبکه امنیتی مستحکمی را به وجود می آورند. چرا که دستگاه های اداری اطلاعات بسیار گسترده ای را از خود عبور می دهند و یکی از فضاهایی می باشند که مورد حملات مکرر هکر ها قرار می گیرند.

هارد دیسک دستگاه از نوع خود رمزنگارنده می باشد. به این معنا که به صورت خودکار همه کپی ها و نسخه های دوگانه و غیرقابل استفاده را امحا می کنند. این کپی های دوگانه غیرقابل استفاده برای کاربر، هدف مناسبی برای نفوذ هکر ها هستند. در نهایت نیز آخرین کپی را رمزنگاری می کنند.

یکی دیگر از ساز و کارهای امنیتی شارپ mx5500، SSL یا Secure Socket Layer می باشد. همه اتصالات و اطلاعاتی که از این اتصالات عبور می کنند کاملا تحت حفاظت این پروتکل هستند. از این رو با خاطر آسوده می توانید اطلاعات ارزشمند خود را به رایانه شخصیتان انتقال دهید، ذخیره کنید و حتی به اشتراک بگذارید.

اتصالات

اتصالات مختلفی برای شارپ mx5500 در نظر گرفته شده است. شما می توانید اسناد، اوراق و پرونده های الکترونیکی خود را قبل یا بعد از فرآیندهای چاپ و تکثیر تحت امکانات مختلفی انتقال دهید. انتقال به FTP یا پروتکل انتقال پرونده، ذخیره به صورت فرمت های متنوعی مثل TIFF، jpeg، png و... از امکاناتی هستند که این دستگاه در اختیار شما قرار می دهد.

فکس دستگاه نیز یکی دیگر از امکانات ارتباطی می باشد. البته توجه داشته باشید که به منظور بهره مند شدن از خدمات فکس باید مودم و قطعه دورنگار را به صورت جداگانه و یک آپشن اختیاری به دستگاه اضافه کنید. شارپ mx5500 برای فکس از مودم پرسرعت G3 استفاده می کند. این مودم احتمال بروز خطا و قطعی اتصال بسیار کمتری دارد و از سوی دیگر با این مودم سرعت بی نظیری را تجربه می کنید.

جمعبندی؛ کلام آخر

شارپ mx5500 یک دستگاه چندکاره می باشد که در بازار شلوغ دستگاه های اداری، تمام رنگی بودن آن مزیت بسیار مهمی محسوب می شود. هزینه های دستگاه کاملا اقتصادی می باشند و دوام و طول عمر بسیار خوبی را نیز در این مدل شاهد هستیم.

به طور کلی اگر به دنبال یک دستگاه چندکاره رنگی هستید، شارپ mx5500 را در انتخاب های محتمل خود قرار دهید. چراکه کمتر دستگاهی با این سطح از امکانات و قابلیت ها پیدا خواهید کرد که در عین چندکاره بودن، رنگی نیز باشد.

کاربری لیزری
سرعت چاپ 55 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
دقت اسکن 600*600
تعداد رنگ 4 رنگ
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
تعداد رنگ‌بندی 4 رنگ
سال تولید 2014
کشور سازنده چین, ژاپن, فرانسه, آلمان, هلند
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر دارد
اسکن به فایل(Scan To File) دارد
برد اسکنر تخت
ابعاد 122*722*795
کاربری چهار کاره
ظرفیت سینی کاغذ 5500
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) دارد
حافظه 1گیگا بایت
توان کار ماهانه 90هزاربرگ
قابلیت چاپ دو رو دارد
قابلیت کپی ندارد
نوع کارتریج کاتریج تونر
کارکرد کارتریج مشکی 15هزاربرگ
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
زمان اسکن 55برگ در دقیقه
اسکن همزمان پشت رو 55برگ در دقیقه
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود بله
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی تک رنگ 55برگ در دقیقه
سرعت کپی رنگی 55برگ در دقیقه
قیمت تونر اورجینال 56.000.000ریال
قیمت تونر طرح 44.000.000ریال
قیمت تونر شارژی 16.000.000ریال
با احتساب تمامی مواد مصرفی هزینه یک برگ چاپA4 3400ریال
این دستگاه نسبت قیمت مواد صرفی ارزش خرید دارد؟ اگر قدیمی بودن این مدل را نظر نگیر .بله ارزش خرید دارد
یک ست تونراورجینال چندبرگ چاپ می کند 15هزاربرگ

 استوک، بازسازی شده و آکبند

دستگاه استوک، بازسازی شده و آکبند انواع دستگاه فتوکپی از نظر وضعیت می باشند. استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد انواع دستگاههای فتوکپی و چاپ کلیک کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب