قیمت شارپ mx364

قیمت شارپ mx364 تحت تاثیر عوامل مختلفی می باشد. و ممکن است از یک دستگاه به دستگاه دیگر تغییر کند. قیمت و هزینه پرداختی همواره یکی از مهمترین نکاتی است که در خرید یک ماشین اداری باید به آن توجه داشت. واقعیت این است که می توانیم کیفیت را گران نخریم. شناسایی این عوامل و نحوه اثرگذاری آنها بر قیمت دستگاه می تواند. یک خرید ایده آل را برای شما رقم بزند.

پیکربندی و مدل دستگاه دو عوامل با بیشترین تاثیر بر روی قیمت شارپ mx364 و هر دستگاه اداری دیگری هستند. شما می توانید با انتخاب مناسب ترین مدل و ترکیب کارآمد ترین آپشن های اختیاری علاوه بر دریافت نهایت کارایی، در هزینه های خود نیز بیشتری نصرفه جویی را کنید.

قیمت شارپ mx364
قیمت شارپ mx364

دستگاه شارپ mx364

شارپ mx364 یک دستگاه چندکاره اداری ساخت شارپ می باشد. این دستگاه چند کاره، اموری از جمله چاپ، کپی، فکس و اسکن را برای شما انجام می دهد. این دستگاه قابلیت های متعدد سخت افزاری و نرم افزاری را به همراه خود دارد تا توان تولیدی و راندمان کاری شما را به حداکثر برساند. ساز و کارهایی مثل SharpOPA نیز بر روی این مدل تعبیه شده اند.

شارپ mx364 یک دستگاه چندکاره سیاه و سفید می باشد. این دستگاه از یک سیستم سیاه و سفید کننده 256 بیتی استفاده می کنند. به این ترتیب کیفیت اوراق چاپ و کپی شده کاملا بالا و چشم نواز می باشد. همچنین ساز و کارهای امنیتی متعددی نیز به منظور تامین نهایت امنیت داده های شما طراحی و راه اندازی شده اند.

قیمت شارپ mx364
قیمت شارپ mx364

آپشن های اختیاری به عنوان عامل موثر بر قیمت شارپ mx364

همراه شارپ mx 364 شما می توانید آپشن های اختیاری متعددی را نیز سفارش دهید. این آپشن های اختیاری کارایی و توان تولیدی شما را تا چندین برابر افزایش می دهند. ولی هر کدام قیمت جداگانه ای دارند که به صورت مازاد بر قیمت خام دستگاه محاسبه می شود.

در نتیجه شما می توانید با انتخاب یک ترکیب معقولانه و ایده آل از بین آپشن های اختیاری، نه تنها توان تولیدی و کارایی خود را بالاتر ببرید، بلکه در هزینه های پرداختی خود نیز صرفه جویی کنید. چرا که استفاده از این آپشن ها در دراز مدت هزینه های شما را در زمینه هایی مثل نگهداری از دستگاه کاهش می دهد.

آپشن های اختیاری شارپ mx 364 که شما می توانید. آنها را برای اضافه شدن به دستگاه خود به صورت دلخواه انتخاب کنید متنوع هستند. سورتر، فینیشر، لارج باکس و سیستم تغذیه خودکار اسناد چند نمونه از این آپشن ها می باشند. سورتر و فینیشر صحافی و دسته بندی اوراق چاپ شده را بر عهده دارند.

لارج باکس

لارج باکس ظرفیت سینی های ورودی دستگاه را افزایش می دهد. سیستم تغذیه خودکار یا به اختصار ADF نیز فرآیند قرار دادن کاغذ در ورودی دستگاه را به طور کاملا خودکار انجام می دهد. به این ترتیب هر یک از آپشن ها به یک نحو در زمان و انرژی شما صرفه جویی می کنند.

قیمت شارپ mx364
قیمت شارپ mx364

مشخصات دستگاه شارپ mx 364

در این بخش شما را با مشخصات فنی این دستگاه چاپ آشنا می کنیم. تا بتوانید برای خرید خود انتخاب مناسبی داشته باشید.

چند منظوره بودن دستگاه

با وجود کارایی متوسط شارپ mx364 از لحاظ سرعت، این دستگاه دارای ۴ قابلیت کاربردی پرینت، اسکن، فکس و فتوکپی است. که کارایی آن را در مقابل دستگاه های اداری دیگر با دو یا سه قابلیت بسیار افزایش داده است. در واقع این دستگاه چاپ می تواند. تمامی نیاز های شما در محیط کار را برطرف کند.

می توانید با استفاده از آن فایل ها و اسناد مختلف را با سرعت ۳۶ برگ در دقیقه و کیفیت ۶۰۰ دی پی آی چاپ کنید. می توانید فایل های مختلف را با فرمت هایی مانند تصاویر، پی دی اف، آفیس و غیره اسکن کرده و آن را مستقیماً به ایمیل های مختلف و دفاتر اداری و فنی مورد نظرتان ارسال کنید. شاید کیفیت و سرعت در این دستگاه چاپ آن را دستگاهی میان رده و مناسب برای حجم کاری متوسط قرار دهد. اما چهار منظور بودن آن می تواند. یک مزیت بسیار بالا برای آن به شمار رود.

ویژگی های سیستم کپی

یکی از مهمترین کاربرد ها در دستگاه های چاپ چند منظوره، بخش کپی دستگاه می باشد. در کنار توانایی چاپ به صورت رنگی یا سیاه و سفید، سرعت و کیفیت چاپ شما در سیستم های کپی باید به دنبال قابلیت های کاربردی دیگر که دقت و سرعت کار شما را افزایش می دهد نیز باشید. یکی از مهم‌ ترین این فاکتورها قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی می باشد. در شارپ mx364 مانند دیگر دستگاه‌ های اداری شما می توانید. بین ۲۵ تا ۴۰۰ درصد فایل های مختلف را بزرگ نمایی و کوچک نمایی کرده و از آنها در ابعاد مورد نظر خود چاپ بگیرید.

قابلیت دیگر در این دستگاه چاپ مشابه دستگاه های اداری پیشرفته دیگر، قابلیت چاپ متوالی و پشت سر هم است. شما در این دستگاه چاپ می توانید. تا ۹۹۹ برگ را به صورت متوالی و بدون نیاز به دخالت خودتان کپی و یا پرینت بگیرید. این مسئله سرعت کار و شما را تا حد قابل توجهی افزایش می دهد

سازگاری و امنیت شارپ mx364

فاکتور مهم دیگر در دستگاه چاپ شارپ mx364 سازگاری آن با دستگاه دیجیتال مختلف مانند لپ تاپ کامپیوتر تبلت و غیره است. سیستم عامل دستگاه دیجیتال جانبی شما هر چه باشد. مانند ویندوز، ویستا، مک و غیره این دستگاه چاپ توانایی خواندن آنها را داشته و با همه آنها سازگار است. بنابراین شما مشکلی از نظر برقراری ارتباط با دستگاه های دیجیتال جانبی ندارید. از آن جا که برای پرینت و فکس شما باید اطلاعات خود را به صورت دیجیتال از دستگاه های جانبی دریافت کنید. این ویژگی بر کاربری دستگاه تاثیر بسیار بالایی می گذارد.

امنیت فایل های چاپ شده در این دستگاه نیز بسیار بالا است. شما می توانید برای بخش های مختلف دستگاه رمز گذاشته و رمز را فقط در اختیار افراد مطمئن خود قرار دهید. به این شیوه امنیت اطلاعات تا حد زیادی حفظ خواهد شد. این ویژگی باعث می شود که دسترسی به بخش های مختلف دستگاه محدود شده و تنها کسانی که همکار شما هستند بتوانند از دستگاه استفاده کنند.

حافظه، توان مصرفی و مشخصات الکتریکی

سه فاکتور عنوان شده در بالا ویژگی های مهم تمامی دستگاه های چاپ و دستگاه های دیجیتال هستند. که هنگام خرید باید به آنها توجه ویژه نشان دهید. مشخصات الکتریکی مانند ولتاژ، فرکانس و آمپر مصرفی دستگاه باید با سیستم برق داخلی ایران هماهنگی داشته باشد. در غیر این صورت دستگاه به مرور دچار خرابی شده و یا شما مجبور به پرداخت هزینه بسیار بالایی برای برق مصرفی خود خواهید بود.

این دستگاه دارای مشخصات الکتریکی ولتاژ ۲۲۰/۲۴۰ ولت، فرکانس کاری ۵۰/۶۰ هرتز و آمپر مصرفی ۴.۵ می باشد. پارامترهای بالا با شبکه برق داخلی کاملا سازگار می باشد.

توان مصرفی در شارپ mx364 نیز در مقایسه با حجم کاری دستگاه بسیار مناسب است. دستگاه در حجم کاری بالای ماهیانه نیز تنهام ۱.۸۴ کیلو وات توان مصرف خواهد کرد. در نتیجه با خرید این دستگاه هم شما در هزینه های خود تا حد زیادی صرفه جویی کرده و هم به حفظ محیط زیست کمک خواهید کرد.

خرید از فروشنده معتبر

هیچ چیز مثل خرید از یک فروشنده معتبر و مطمئن نمی تواند. خاطر شما را از سلامت و کارایی دستگاه و در عین حال قیمت مقرون به صرفه آسوده کند. با خرید از فروشگاه معتبر و مطمئنی مثل کپی ایران، تضمین پرداخت مناسبترین هزینه در عین دریافت بهترین کیفیت را داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد قیمت دستگاه فتوکپیشارپ mx364 کلیک کنید.

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید