پلاتر کانون

پلاتر کانون محصولی از برند معتبر و با سابقه canon می باشد. که جهت تکثیر و چاپ تصاویر و دیگر ترسیم های صفحه نمایش به کار می رود. خالی از لطف نیست بدانید که این پلاتر کنون نوعی از پرینترهای عریض به شمار می آید. که برای چاپ کارهای گرافیکی، پیش چاپ، چاپ عکس، بسته بندی، طراحی و نقشه مورد استفاده کاربران قرار می گیرد. در این دستگاه از تعداد بسیار زیاد نقطه های منفرد و پرشمار جهت چاپ استفاده می کنند. از اینرو استفاده از این روش جهت چاپ به طور چشمگیری کیفیت تصاویر چاپ شده را بالا می برد.

پلاتر کانون
پلاتر کانون

دستگاه پلاتر کانون

دستگاه پلاتر کانون در انواع و مدل های مختلف به صورت آکبند، استوک و یا بازسازی شده به بازار عرضه و در دست مشتریان قرار می گیرد. مدل های مختلف این دستگاه پلاتر از یکسری قابلیت ها و ویژگی های خاصی بهره می برند. سرعت دستگاه پلات کانون نسبت به دستگاه های فتوکپی کمتر می باشد. زیرا این دستگاه اسناد و تصاویر را در ابعاد بزرگ تری چاپ کرده و زمان بیشتری را صرف پرداختن به جزییات می کند.

به جرات می توان گفت که دستگاه پلاتر کانون از کیفیت و رزولوشن بالایی جهت چاپ بهره می برد. در دستگاه پلات کانون از رول هایی با اندازه و قطرهای مختلف استفاده می شود، از اینرو بهتر است رول هایی را با قطر مناسب انتخاب نمایید که با نوع کار شما سازگاری داشته باشند. همچنین این دستگاه پلاتر قادر است. فایل های مختلف را در ابعاد عریض نزدیک 24 اینچ و بیشتر چاپ کند.

خرید دستگاه

خرید دستگاه پلاتر کانون را باید از مراکز معتبر و با سابقه ای همچون فروشگاه کپی ایران انجام داد. زیرا این مرکز یکی از بهترین و با سابقه ترین مراکز جهت فروش دستگاه های پلاتر اورجینال و اصل به شمار می آید.

بهتر است بدانید که این مرکز نماینده شرکت اوستا بوده که به عنوان یکی از معروف ترین و بزرگ ترین شرکت ها در زمینه فروش ماشین ها و تجهیزات اداری و دستگاه های کپی در اروپا شناخته شده است. بنابراین بهترین گزینه پیشنهادی ما به شما جهت خرید دستگاه پلاتر کانون فروشگاه معتبر و با سابقه کپی ایران می باشد.

قبل از خرید دستگاه پلات کانون بهتر است. به یکسری نکات و فاکتورها جهت خرید این دستگاه چاپ توجه داشته باشید. تا بتوانید یک دستگاه مناسب و ایده آل را تهیه و خریداری نمایید.

سرعت

از آنجا که سرعت پلاتر بر حسب متر مربع چاپ در هر ساعت سنجیده می شود بهتر است. متناسب با نیاز کاری خود یک دستگاه با سرعت مناسب را خریداری کنید. در صورتی که جهت انجام امور خود به چاپ با سرعت بالا نیاز دارید بهتر است. یک دستگاه پلاتر با سرعت چاپ بالا را انتخاب نمایید. تا بتوانید کارهای خود را با سرعت مناسبی انجام دهید.

رابطهای ارتباطی

از دیگر نکات مهم در انتخاب و خرید پلات کانون توجه به تعداد و نوع رابط ها و راه های ارتباطی آن می باشد. در واقع تعداد و تنوع راه های ارتباطی دارای تاثیر بسیار چشمگیری بر روی کارایی دستگاه بوده، زیرا پلاتر یک دستگاه خروجی رایانه است. از اینرو بهتر است پلاتری را انتخاب و خریداری کنید. که به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دستگاه های دیجیتال از طریق پورت شبکه و یا پورت های USB متصل شده و به تبادل اطلاعات بپردازد.

وضوح و کیفیت

در صورتی که وضوح رنگ ها و کیفیت چاپ برای شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. باید به تعداد رنگ های مورد استفاده در چاپ توجه و دقت کافی داشته باشید. زیرا این فاکتور یکی از نکات مهم و ضروری جهت خرید پلات کانون به شمار می آید. بنابراین در صورتی که بتوانید یک دستگاه پلاتر مناسب را انتخاب کنید. قادر خواهید بود تمامی نیازهای کاری خود را به بهترین شکل برطرف نمایید.

پلاتر کانون
پلاتر کانون

قیمت دستگاه

قیمت دستگاه پلاتر کانون براساس ویژگی ها و میزان کاربری دستگاه متفاوت خواهد بود. همچنین نوع دستگاه پلاتر کانونی ارائه شده بر روی قیمت آن دارای تاثیر بسیار چشمگیری می باشد.

نوع پلاتر

زیرا این برند پلاتر در سه نوع لیزری، جوهر افشان و رسام یا قلمی در بازار موجود است. از اینرو کاربران با توجه به شرایط کاری خود اقدام به سفارش دستگاه پلاتر کانون مناسب می کنند. بهتر است بدانید که پلاترهای جوهر افشان برای چاپ از حداقل 4 رنگ آبی، زرد، قرمز و مشکی استفاده می کند. پلاتر کانون به کمک این رنگ ها می تواند. تمامی طیف های رنگی را با کیفیت بالایی چاپ نماید.

لیزری

خارج از لطف نیست بدانید که پلاتر لیزری دارای سرعت چاپ بالاتر اما کیفیت پایین تری نسبت به دستگاه های جوهرافشان هستند. این نوع پلاترهای کانون در بیشتر موارد همراه با اسکنرهای طولی مورد استفاده قرار می گیرند. از اینرو جهت کپی در ابعاد بزرگ مورد استفاده کاربران قرار می گیرند.

مدل پلاتر

از دیگر فاکتورهایی که بر روی قیمت دستگاه پلاتر کانون به طور قابل توجهی تاثیر می گذارند. نوع مدل های مختلف ارائه شده آن است. امروزه این دستگاه پلاتر در سه مدل مختلف بازسازی شده، استوک و آکبند تولید و به بازار عرضه می شود. بد نیست بدانید که دستگاه های استوک و بازسازی شده در کنار کیفیت بالایی که دارند. از قیمت پایین تری نسبت به مدل های آکبند برخوردار هستند. از اینرو این مدل دستگاه ها برای کسانی که توان مالی بالایی را ندارند. بهترین گزینه به شمار می آید. در واقع با صرف هزینه ای کمتر قادر خواهید بود. دستگاه با کیفیت و اورجینالی را با قیمت مناسبی تهیه و خریداری نمایید.

قیمت مواد مصرفی

قیمت مواد مصرفی از دیگر فاکتورهایی است. که به طور قابل توجهی بر روی قیمت دستگاه پلاتر کانون تاثیر می گذارد. در واقع هزینه دستگاه پلاتر کانون به دلیل بالا بودن هزینه مواد مصرفی در مقایسه با دستگاه های دیگر بالا می باشد. در حالت کلی یکی از نکاتی که قبل از خرید دستگاه پلاتر کانون باید مورد توجه قرار گیرد قابل شارژ بودن و قیمت مواد مصرفی آن است. در صورتی که کیفیت و اندازه های بزرگ تر برای شما مهم تر باشد. انتخاب این مدل دستگاه پلاتر بهترین گزینه می باشد.

پیکربندی

همچنین پیکربندی دستگاه یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در قیمت این مدل دستگاه ها به شمار می آید. پیکربندی در واقع به شکل محصولی که دریافت می کنید. گفته می شود. در پیکربندی دستگاه های اداری، آپشن های اختیاری تاثیر بسیاری دارند.

آپشنهای اختیاری

از دیگر نکات مهم که بر روی قیمت دستگاه پلاتر کانون تاثیر می گذارد. آپشن های اختیاری می باشد. آپشن های اختیاری، درواقع بخش های اضافه ای هستند که شما می توانید در صورت نیاز، آن ها را به دستگاه خام خود اضافه کنید. این آپشن ها کارایی دستگاه و توان تولیدی شما را تا حد بسیاری افزایش می دهند. البته از سوی دیگر باید توجه داشت که این آپشن ها هزینه جداگانه ای دارند.

پلاتر کانون
پلاتر کانون

فروش دستگاه پلاتر کانون

فروش دستگاه پلاتر کانون را می توانید به صورت حضوری و یا آنلاین انجام دهید. شما می توانید انواع مختلف دستگاه پلاتر کانون را به صورت جداگانه و یا در فروشگاه لوازم اداری به فروش برسانید. همچنین می توانید این دستگاه پلاتر را از کشورهای تولید کننده به صورت مستقیم و یا کشورهای اروپایی به صورت استوک وارد کرده و اقدام به فروش کنید.

از دیگر نکات راهبردی جهت فروش دستگاه پلاتر کانون این است. که می توانید تمامی ویژگی ها و خصوصیات دستگاه را بر روی سایت قرار دهید. تا کاربران به راحتی بتوانند با مزایا و قابلیت هایآن آشنا شوند. این کار باعث می شود آگاهی و اطلاعات کاربران نسبت به محصول شما افزایش پیدا کرده و متقاضیان بعد از مطالعه خصوصیات دستگاه پلاتر اقدام به انتخاب و خرید آن کنند.

 

دستگاه پلاتر آکبند

دستگاه پلاتر کانون آکبند یکی از بهترین دستگاه های پلاتر جهت استفاده در منزل و محیط کار می باشد. این دستگاه ها از کیفیت بسیار بالایی بهره می برند. و به صورت مستقیم از کشورهای سازنده وارد کشورمان ایران می شوند. خرید این مدل دستگاه هیچ گونه نگرانی را برای خریداران به دنبال نخواهد داشت. زیرا که محصولی اورجینال و با کیفیت بالا می باشد. بد نیست بدانید که پلات کانون آکبند در کنار مزایای زیادی که دارد. نسبت به مدل های دیگر قیمت بالایی را دارد. از اینرو برای کسانی که قدرت مالی خرید آن را دارند خرید پلات کنون آکبند بهترین گزینه به شمار می آید.

دستگاه پلاتر بازسازی شده

دستگاه پلاتر بازسازی شده نوع دیگری از دستگاه های چاپ و تکثیر است. که قیمت آن در مقایسه با دستگاه های اکبند کم تر است. از اینرو انتخاب و خرید پلات کانون بازسازی شده برای کسانی که توان مالی خرید نوع آکبند را ندارند. بهترین گزینه پیشنهادی می باشد. در واقع این مدل دستگاه ها به دو دلیل به این نام شهرت پیدا کرده است. این دستگاه ها ممکن است دستگاه های دست دوم و کارکرده ای باشند. که به دلیل افزایش طول عمر و کیفیت دستگاه یک یا چند قطعه داخلی آن ها با نوع جدید تعویض شده باشند. همچنین احتمال دارد در تست اولیه دارای نقص فنی در یکی از قطعات باشند که به کارخانه سازنده برگردانده می شوند و پس از تعمیر و تعویض قطعات با قطعات اورجینال و اصل به عنوان دستگاه بازسازی شده به بازار عرضه می شوند.

پلاتر کانون
پلاتر کانون

استوک

دستگاه پلاتر کانون استوک از دیگر مدل های ارائه شده دستگاه های چاپ محسوب می شود. در واقع دستگاه پلاتر کانون دست دو از سری دستگاه های کارکرده با یک قیمت بسیار مناسب است. که از طول عمر آنها تنها چندین سال گذشته است.

پلات کانون استوک معمولا کم تر از 5 سال در کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار گرفته و به دلیل ورود دستگاه جدید و نداشتن خدمات از شرکت های سازنده به عنوان دستگاه پلاتر کنون دست دوم به کشورهای دیگر به خصوص کشورهای آسیایی فرستاده می شوند.

همچنین یکی دیگر از مزیت های قابل توجه خرید دستگاه پلات کانون دست دو این است. که بیشتر این مدل دستگاه ها دارای کارت گارانتی و شناسنامه می باشند. بنابراین کاربران بعد از خرید مطمئن خواهند شد که در صورت بروز مشکل می توانند آن را به راحتی برطرف نمایند.

 

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید