Loading...
ریسوگراف rz230

ریسوگراف rz230

125 میلیون ریال
برند : ریسو
* وضعیت دستگاه:

سورتر:

لارج باکس:

برد پرینتر:

ADF:

ریسوگراف RZ230 یکی دیگر از ریسوگراف های مناسب کارهای سنگین و تکثیرات زیاد می باشد. با این تفاوت که از مواد مصرفی بسیار ارزان تری بهره می برد، برق کمتری مصرف می کند و گام موثری در راستای بهینه سازی هزینه های کسب و کار شما محسوب می شود.

سرعت بسیار بالای چاپ و استحکام قطعات دستگاه که با کیفیت بسیار خوبی همراه شده باشند، همچون سایر مدل های ریسوگراف، در RZ230 نیز دیده می شود. همچنین تکنولوژی های نرم افزاری متعددی نیز به منظور بالاتر بردن کیفیت خروجی بر روی این دستگاه تعبیه شده اند. در ادامه این مقاله سعی خواهیم داشت که این ریسوگراف محبوب را به شما معرفی کنیم.

راحتی، کنترل، کیفیت

ریسوگراف RZ230 (به طور کلی ریسوگراف های سری RZ200 riso) سرعت خارق العاده، تنوع دامنه کارایی و راحتی را به شما پیشنهاد می دهند. سهولت، سرعت و تنوعی که با میزبانی قابلیت های گوناگون گره خورده است.

به یمن طراحی خوب رابط کاربری، استفاده و بهره وری از دستگاه بسیار راحت و در قالب یک ارتباط بصری ساده می باشد. در پنل جلویی دستگاه دکمه های متعددی تعبیه شده است که شما می توانید صرفا با یک بار فشردن آن ها، بسیاری از فرآیند های دستگاه را راه اندازی کنید. در عین تجربه ساده ترین سطح کار با ریسوگراف، از کنترل داشتن بر همه عملکرد ها و فرآیند های دستگاه نیز لذت ببرید.

سرعت مطابق با نیازهای شما

ریسوگراف RZ230 تنها به 25 ثانیه زمان برای آماده کردن نخستین کپی شما نیاز دارد. بعد از آن همه فرآیند های دستگاه به صورت خودکار انجام خواهد شد تا هزارمین کپی شما نیز در کمتر از 8 دقیقه آماده شود. سرعت خروجی دستگاه با توجه به نیاز و درخواست شما قابل تنظیم است. شما می توانید در هر دقیقه بین 60 الی 130 برگ کپی تحویل بگیرید.

سینی ورودی دستگاه گنجایش 1000 برگ کاغذ را دارد. این 1000 برگ کاغذ می توانند در صورت تمایل شما به اضافه کردن سیستم تغذیه خودکار اسناد (ADF)، کاملا اتوماتیک وارد دستگاه شوند. این اعداد به معنای این هستند که همه این کارها صرفا با یک اشاره شما و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. اتوماسیون هدیه ریسوگراف RZ230 به شماست.

استحکام و دوام، درخور کلاس کاری شما

معمولا در ریسوگراف هایی که برای کلاس کاری با بار کاری زیاد انتخاب می شوند، استحکام دستگاه فاکتوری بسیار حائز اهمیت است. این ریسوگراف ها باید ساخته شده از قطعات با دوام و محصول یک مهندسی اصولی باشند. ریسوگراف RZ230 نیز از این قاعده مستثنی نیست.

همه قطعات دستگاه از مواد با کیفیتی ساخته شده اند که ویژگی های فیزیکی دستگاه نیز نشان از کیفیت دارد. به کار گیری قطعات فیبر کربن با کیفیت یکی از عوامل دوام بالای این دستگاه است. ابعاد این دستگاه 645×660×775  میلی متر و وزن آن حدودا 95 کیلوگرم می باشد.

چرا از RZ230 راضی هستند؟ کم هزینه است!

در یک مقایسه کوتاه با سایر دستگاه های مورد استفاده و سایر ریسوگرف های معمول به سرعت می توان به کم هزینه بودن استفاده از ریسوگراف RZ230 پی برد. این دستگاه کاملا اقتصادی می باشد؛ چه در مصرف توان الکتریکی و چه در مواد مصرفی و کارتریج مورد استفاده.

قابلیت ذخیره انرژی (Energy Saving Mode) هزینه های الکتریکی دستگاه را بسیار کاهش می دهد. به کمک این قابلیت دستگاه پس از گذراندن مدت زمان معینی که بدون استفاده باقی می ماند، خاموش شده یا به حالت خواب (Sleep Mode) می رود. شما می توانید با انتخاب این حالت برای دستگاه تعیین کنید که پس از گذشتن چه زمانی، خاموش شود (یا به Sleep Mode برود).

چه چیزی برای یک کسب و کار تکثیرات بزرگ مهم تر از هزینه مواد مصرفی است؟ یکی از نکات بارز این دستگاه ریسوگراف، ارزان بودن مواد اولیه فرآیندهای چاپ و پرینت دستگاه می باشد. به همین علت ریسوگراف RZ230 یکی از محبوب ترین ماشین های اداری در بین شرکت ها یا چاپخانه هایی است که سطح کاری بالایی دارند، می باشد.

آن گونه که می خواهید؛ مثل حرفه ای ها اسکن کنید

برخی دکمه هایی که بر روی کنترل پنل دستگاه قرار دارند به شما اجازه می دهند تا اسکن خود را کاملا شخصی سازی کنید. شما می توانید اندازه و نسبت اسکن های تهیه شده تغییر دهید. به این نحو به راحتی می توانید قاب مناسبی برای اسکن یک عکس پرسنلی و قاب دیگری را برای اسکن یک کتاب انتخاب کنید. با انتخاب یک قاب مناسب، اسکن شما بدون حاشیه یا پرتی اطراف سند خواهد بود.

همچنین به کمک بخش دیگری از کنترل دستگاه می توانید شدت اسکن و سطح تصویر بردار را نیز تغییر دهید. با استفاده از این قابلیت شما اسکن هایی فاقد کنتراست های شدید یا سیاهی و رنگ پریدگی غیر مطلوب خواهید داشت.

کیفیت نهفته در هر پیکسل

دستگاه ریسوگراف RZ230 از یک سنسور CIS برای اسکن و تصویر برداری خود بهره می برد. صفحه اسکن FlatBed دستگاه در کنار کار کرد این سنسور، مشکل تاری و مات بودن ناشی از کاملا تخت قرار نگرفتن اسناد را حل می کند.

تکنولوژی اسکن و پردازش تصویر دستگاه نیز در سه حالت عملکردی قابل تنظیم است. حالت های لاین، دوگانه و تصویر، به شما اجازه می دهند تا بین اسناد مختلف و محتویات این اسناد، حین اسکن گرفتن تمایز قائل شوید. همه این فناوری ها گرد هم می آیند و اسکنی با عمق 300 dpi را با کیفیت تضمین شده به شما تحویل می دهند.

تضمین کیفیت با RISO i Quality

این دستگاه نیز مانند سایر ریسوگراف های همه رده اش از فناوری RISO I Quality بهره می برد. این فناوری به نوعی تضمینی برای کیفیت تکثیرات و استفاده هایی است که شما به عنوان یک اپراتور در کار با این دستگاه تجربه می کنید.

از جمله مواردی که دارای نشان i Quality بودن یک دستگاه برای شما ضمانت می کند تضمین بهینه ترین خروجی و کیفیت پرینت است. جلوگیری از بروز پیغام های خطای غیرضروری برای اپراتور دستگاه نیز مورد دیگری است. این مورد نشان از سازگاری دستگاه و امکان استفاده راحت و بدون درد سر حتی برای اپراتور های کم تجربه دارد.

ریسوگراف RZ230 توسط نشان RISO I Quality ضمانت می شود که دورریز کاغذ و خطاهای عملکردی را نیز به حداقل برساند. هشدار کم شدن مواد مصرفی و احتمال نیمه کاره ماندن فرآیند پرینت شما و همچنین جلوگیری از گیر کردن کاغذ یا جابجایی صفحات از اقدامات این دستگاه به منظور کاهش حداکثری مشکلات این چنینی می باشد.

دوست دار طبیعت و به فکر محیط زیست

"طراحی اصولی و عقلانی، بار را از روی دوش محیط زیست کم می کند". این شعار ریسوگراف برای ساخت دستگاه های سری RZ200 و RZ230 می باشد. بیشتر قسمت های پلاستیکی در این مدل ها حذف شده و بخش های مختلف به جای کمک گرفتن از گیره های پلاستیکی، به کمک طراحی یکپارچه دستگاه در جای خود فیکس و ثابت شده اند.

مخزن دستگاه و بخش های تغذیه نیز کاملا از مواد قابل بازیافت ساخته شده اند که نه تنها خیال شما را از صدمه نزدن به محیط زیست آسوده می کند، بلکه قیمت تمام شده دستگاه را نیز پایین تر آورده و خرید شما به مراتب مقرون به صرفه تر خواهد بود.

نهایت استفاده از یکپارچگی و هماهنگی

در طراحی ریسوگراف ها، یکپارچگی و هماهنگی اجزای مختلف دستگاه بخصوص بخش های تغذیه و نوار های انتقال، یک فاکتور بسیار مهم می باشد. ریسوگراف RZ230 با بهره گیری هم از طراحی مهندسی شده و بهینه سازی شده، و هم از نرم افزار و برنامه نویسی منطقی، نمودی از کارایی یکپارچگی و هماهنگی را ارائه می کند.

نگهدارنده های سیلندر به نوار های انتقال متصل شده اند تا رساندن کارتریج با طی کمترین مسیر ممکن نهایتا در کمترین زمان اتفاق بیافتد همچنان مسیرهای کوتاه بین سینی ورودی و موتور های تغذیه مثل سیستم تغذیه اسناد خودکار نیز به همین شکل هستند؛ کوتاه و کارا.

بهینه سازی شده، هزینه نگهداری و ضایعات کمتر در کنار کارایی بیشتر

ریسوگراف RZ230 از جوهرهای گیاهی پایدار شده استفاده می کند که هیچ نشر شیمیایی خطرناکی از خود ندارند. تمام قسمت های مکانیزه دستگاه قابل بازیافت می باشند و پرینتر ریسو چیزی در حدود یک لامپ حبابی معمولی انرژی مصرف می کند. همه این ها به این معناست که هم از طبیعت دوستانه بودن دستگاه خود و هم از سوی دیگر، از کم هزینه بودن دستگاه خود آسوده خاطر خواهید بود!

هزینه کپی گرفتن با RZ230 به شدت پایین و مقرون به صرفه می باشد. این ریسوگراف برخلاف اغلب دستگاه های کپی معمول، با افزایش تعداد کپی هایی که به عنوان خروجی تحویل می دهد، در مجموع فرآیند مقرون به صرفه تری را رقم می زند. چراکه شما یک بار هزینه صرف کپی کردن اطلاعات سند اولیه می نمایید و بعد از آن هزینه صرف شده را بین تعداد کپی های خود تقسیم می کنید.

جمع بندی

ریسوگراف RZ230 یکی از ریسوگراف های اقتصادی بازار صنعت چاپ و تکثیرات می باشد. مقرون به صرفه بودن این دستگاه و مواد مصرفی مورد نیاز آن، سبب شده است که انتخاب بسیاری از صاحبان کسب و کارهای تکثیرات، RZ230 باشد.

همچون سایر ریسوگراف های کلاس سنگین، این مدل نیز قدرت و سرعت را به نحوی با کیفیت درآمیخته است که پاسخگوی همه نیاز های شما باشد. سرعت خروجی دستگاه به طور کلی بالا می باشد و با توجه به کاربری شما قابل تنظیم در سطوح مختلف نیز هست.

قدرت دستگاه نیز به قدر کافی می باشد. قدرتی که بیشتر مرهون طراحی خوب و اصولی دستگاه بوده. علاوه بر این، تکنولوژی هایی که در دستگاه به کار رفته اند به شما اجازه انجام سنگین ترین پروژه ها را نیز می دهند. سینی بزرگ 1000 برگه ای دستگاه را صرفا با اشاره ای و در کمترین زمان وارد فرآیند چاپ کنید.

پنل کاربری، کنترل و بهره وری از دستگاه نیز آن چنان ساده می باشد که حتی کم تجربه ترین اپراتور ها نیز می توانند بدون هیچ مشکلی از دستگاه استفاده کنند. تغییر تنظیمات، مواد مصرفی، کارتریج و سیلندر دستگاه نیز بسیار ساده می باشند و برای بسیاری از تنظیمات فنی دستگاه نیاز به هیچ تکنسینی نخواهید داشت.

کلام آخر

دستگاه ریسوگراف RZ230 یکی از انتخابات غالب برای دفاتر پست، تکثیرات بزرگ، چاپ خانه ها، دفتر مدارس و غیره است. اگر شما به دستگاهی نیاز دارید که قدرت و سرعت آن پروژه های سنگین و مداوم شما را راه انداخته و در عین حال به مقرون به صرفه بودن هزینه ای که صرف نگهداری و استفاده از دستگاه می کنید نیز فکر میکند، RZ230 یک انتخاب خوب برای شماست.

مواد مصرفی ارزان قیمت، بهای مناسب دستگاه، کاربری ساده از مزایای این دستگاه هستند. امکان استوک خریدن دستگاه و همچنین اضافه کردن بسیاری از آپشن ها به صورت دلخواه نیز برای شما فراهم شده است. یک دستگاه استوک و با کیفیت بازسازی شده با امکانات متعددی که بالاتر ذکر شد، ارمغان RZ230 برای کسب و کار تکثیر و چاپ شماست.

ضمانت کارایی و سلامت دستگاه و امکان افزودن بسیاری از سیستم ها به صورت اختیاری (که سبب صرفه جویی شما در خرید دستگاه می شود) را نیز به لیست ارزش های افزوده ای که با خرید این دستگاه نسبت به سایر مدل ها دریافت می کنید، اضافه کنید.

ریسوگراف ez230

ریسوگراف دستگاهی بادقت بسیار بالا و برگرفته از آخرین تکنولوژی روز دنیا که با صراحت می توان گفت که بازار آینده را به تسلط خود در می آورد . از نکات بارز این دستگاه ریسو گراف قیمت مواد مصرفی ارزان آن می باشد وشرکتها ویا چاپ خانه های معتبری که داری سطح کار بالامی باشد اقدام به خرید این دستگاه نموده اند بصورت 100درصد از خرید خود را ضی می باشند

شرکت کپی ایران با ارائه ضمانت نامه مکتوب که تا 90روز در صورت عدم رضایت خریدار بدونه هیچ پرسشی دستگاه مورد نظر را مرجوع وپول شمار استرداد نماید به شرط اینکه در زمان خرید دستگاه استوک باز سازی شده  خریداری نمایید  دستگاه ریسو گراف ای زد 230 داری آپشنهای متفاوتی می باشد که در فیلدهای اختیاری لحاظ کرده است و قیمت نسبت به کار کرد ویا آپشنها تغیر خواهد کرد . درمدت زمان گارانتی به صورت پشتیبانی آنلاین در خدمت دوستان خواهیم بود در صورت حل نشدن مشکل اگر خریدار داخل استان باشد تا 48 ساعت و اگر در خارج استان تا 72ساعت اکیپ متخصص سیار به محل اعزام ومشکل را حل خواهند نمود به نظر بنده این دستگاه را می توان جزو بهترین خرید شما محسوب کرد زیرا کیفت بالا و مواد مصرفی ارزان قیمت پایین از نکات بارز این دستگاه می باشد خیلی راحت با واریز بیانه حدود 10% تلفن را بردارید وبا سفارش دستگاه مورد نظر را جلوی درب مغازه تحویل بگیرید  تلفن واحد فروش 04136586892

کاربری: تک رنگ A4 زن

سرعت: 40 تا 120 برگ در دقیقه

دقت :600 dpi

امکانات اختیاری:  اتصال به کامپیوتر -ADF-سیلندر اضافه برای چاپ دورنگ و بیشتر

سال تولید: 2008

کشور سازنده:  چین - مالزی

توضیحات:ریسوگراف rz230

با سطح چاپ A4 و اندازه کاغذ خور A3 یکی از مدلهای مناسب برای دفاتر فنی - مدارس و... مواد مصرفی آن تامین و در بازار فراوان است.

قابلیت کپی

دارد

دقت پرینت

600Dpi

نوع پورت ارتباطی

Ethernet
USB 2

سطح چاپ

b4
A3
A4

قابلیت چاپ مستقیم

دارد

این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود

بله

سرعت چاپ

120 برگ در دقیقه

قابلیت تغذیه خودکار(ADF)

اختیاری

توان کار ماهانه

بدون محدودیت

سال تولید

2005

نوع کارتریج

جوهر

کشور سازنده

چین
ژاپن
آمریکا

سرعت کپی رنگی

120 برگ در دقیقه

سورتر

اختیاری

لارج باکس

اختیاری

فکس

ندارد

برد پرینتر

اختیاری

اسکن به فایل

ندارد

برد اسکنر

تخت
ابعاد (طول × عرض × ارتفاع) 0 x 0 x 0
وزن 103 کیلوگرم

نظرات (0)

دارای امتیاز 0 از 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - برای دسترسی به امکانات بیشتر (پاسخ دادن به کامنت دیگران یا آپلود فایل) ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
به این پست امتیاز دهید:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

ساعتهای کاری

شنبه تا پنج شنبه
9:00 صبح تا 18:00
پنج شنبه
9:00 صبح تا 16:00
جمعه
تعطیل

ما در تمام تعطیلات کار می کنیم

خبرنامه الکترونیکی

برای اطلاع از آخرین اخبار، بروزرسانی ، محتوا، نظرسنجی ها و پیشنهادات کپی ایران ثبت نام کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی