فتوکپی استوک ریکو آفیشیو MP3500

فتوکپی استوک ریکو آفیشیو MP3500

دستگاه فتوکپی استوک ریکو آفیشیو MP3500  با سرعت 45 برگ در دقیقه

امکانات : اتصال به کامپیوتر به عنوان پرینتر  – قابلیت سورت دیجیتال و سورتر مکانیکی  – سوتر مجهز به فینیشر و ساده – قابلیت ای دی اف اسکن دو رویه همزمان  – ای دی اف صفحه ثابت – اسکن تو فایل – اسکنر سیاه سفید – جهت مشاهده قیمت فتوکپی استوک  ریکو آفیشیو MP3500 و سایر امکانات آن با کلیک بر روی تصویر وارد فروشگاه شوید.

 

کاربری : فتوکپی استوک ریکو آفیشیو MP3500 مناسب برای امورات تکثیر متوسط  و متفرقه است مواد مصرفی آن مناسب و کلیه قطعات این دستگاه در بازار براحتی قابل تهیه و در دسترس می باشد . قطعات اصلی این مدل مانند یونید دولوپر و هیتر و ترانسفر یونیت درام و کلیه بردهای آن با MP4500 یکسان است. این مدل که جزو نسل جدید دستگاههای ریکو محسوب می شود

 

محسنات و معایب : از محسنات این دستگاه می توان بورس بودن قطعات  و قیمت مناسب مواد مصرفی این دستگاه را نام برد. در ریکو آفیشیو MP3500 ایراد لیزر یونیت و ضعف آن کاملاٌ بر طرف شده است و پلیگان موتور آن نیز قوی تر شده است و تمامی فلت های لیزر یونیت تبدیل به سوکت بسیار مناسب و مقاومی شده است. از معایب این سری دستگاهها  می توان به مسیر غیر مستقیم حرکت کاغذ اشاره کرد که مناسب کپی بر روی مقوا یا کارت عروسی نیست . فلت اسکن به برد اصلی که در سری فتوکپی ریکو آفیشیو فلت بود و زود خراب یا آسیب دیده می شد و باعث دردسر بسیاری بود در مدل ریکو آفیشیو MP3500 تبدیل به سوکت مقاومی شده است مدت زمان گرم شدن این دستگاه بسته به دمای محیط حدود 25 ثانیه است که مدت زمان بسیار مناسبی است صاحبان این دستگاه لزومی نمی بینند دستگاه را همیشه روشن نگه دارند تا آماده برای کپی کردن باشد تا مشتری یا تقاضایی برای کپی بود تا نسخه اصلی را تو اسکنر یا ای دی اف قرار دهیم دستگاه هم آماده شده است این باعث صرفه جویی در مصرف برق دستگاه تا حد زیاد و قابل قبولی می شود.

نکات مهم به هنگام خرید : این مدل استوک مناسبی برای دفاتر فنی و محیط های تکثیر متوسط است و استوک آن فراوان است در حقیقت میشود گفت هم استوک آن زیاد است و هم کار کرده این مدل نیز در بازار یافت می شود خریداران محترم می توانند استوک تمیز این مدل را براحتی تهیه و خریداری فرمایند از نظر فنی دستگاه وقتی کار می کند بسیار بیصداست طوری که صدای تا خوردن کاغذ داخل آن شنیده می شود و وقتی مدتی کار میکند کم کم صدای دستگاه زیاد تر می شود پس اگر به هنگام تست دستگاه صدای تا شدن و حرکت کاغد داخل ان قابل تشخیص باشد دستگاه مناسب از نظر فنی محسوب می شود.

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید