ایراد c44 در فتوکپی توشیبا استودیو

ایراد c44 در فتوکپی توشیبا استودیو

ایراد c44 در فتوکپی توشیبا استودیو

ایراد c44 در فتوکپی توشیبا استودیو ایراد از ترموستر می باشد . کار ترموستر سنجیدن میزان حرارت تفلون می باشد.  مشکل زمانی پیش می آید که برروی ترموستر تونر می چسبد و این ترموستر ها چون دوتا می باشد هر دوتا به یک میزان نمی تواند حرارت را بسنجد در این زمان دستگاه کد c44را می دهد اغلب زمانی این دستگاه دچار این کد می شود که درجه هوا به صورت ناگهانی افت کند.

ایراد c44 در فتوکپی توشیبا استودیو
ایراد c44 در فتوکپی توشیبا استودیو

را ه حل این است که

دستگاه فتوکپی توشیبا استودیو را خاموش کنید. کلید 0و 8 را فشار دهید نگه دارید و دستگاه را روشن کنید. نا زمانی که دستگاه توشیبا استودیو کاملا بالا بیاید کلید 0*8را ول نکنید بعد از این که دستگاه بالا آمد عدد400را بزنید لازم  به ذکر است که در دستگاه های بزرگ مثلا 855 ویا  720 بعد از دادن عدد 400 استارت را می زنیم ودر دستگاهای کوچک مثلا  181 ویا 161 بعد از زدن عدد 400 کلید انتراپت را می زنیم هر عددی که بعد از این عمل دستگاه به ما نشان دهد عدد را صفر می کنیم روش کار به این صورت است که با فشردن کلید c درپانل عدد را صفر می کنید سپس باز کلید استارت یا انتراپت را می زنیم تا در دستگاه ثبت شود حال دستگاه فتوکپی را خاموش روشن کنید اگر مشکل حل شد تر موستر ها سالم و فقط کثیف شده است و اگر باز ایراد c44 دادترموستر ایراد دارد باید تعویض شود.

توشیبا استودیو

توشیبا با پیشرفته ترین امکانات برای محیط های کاری با حجم متوسط جهت چاپ کاغذهای با سایز A4, A5, A3 طراحی شده است. این مدل دستگاه کپی مصرف انرژی پایینی دارد.

همچنین دستگاه های کپی این برند از طراحی خاص آرگونومیکی برخوردار هستند. اگر به زیبایی محیط کاری خود اهمیت می دهید. توصیه می کنیم این مدل دستگاه کپی را خریداری کنید.

شرکت توشیبا

با توجه به سابقه درخشان شرکت توشیبا، شما می ‌توانید با اطمینان کافی نسبت به خرید این دستگاه کپی اقدام کنید. با خرید دستگاه فتوکپی توشیبا می‌ توانید. کارهای خود را با سرعت و دقت بالایی انجام دهید. این دستگاه با سرعت بالای چاپ و تکثیر، مانع از اتلاف وقت کاربران خواهد شد. برای افرادی که به نظم در محیط کاری خود اهمیت می‌دهند، این دستگاه کپی می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. زیرا با طراحی آرگونومیک خاصی که دارد باعث ایجاد فضای منظم و آراسته در محیط کاری شما می ‌شود. این دستگاه علاوه بر ایجاد نظم، با قابلیت های فراوان و طراحی خاص خود انتخابی مناسب برای اکثر مشتریان به حساب می‌ آید.

نوع توشیبا

بهتر است بدانید که دستگاه ‌های فتوکپی توشیبا به دو دسته تک کاره و چند کاره تقسیم بندی می ‌شوند. افرادی که از فضای کافی برخوردار هستند .و مشکلی برای صرف هزینه در جهت خرید دستگاه ‌های دیگر ندارند، می ‌توانند فتوکپی توشیبا تک کاره را انتخاب کنند. و برای کارهای دیگر خود مثل پرینت، فکس و … ستگاههای جداگانه انتخاب  و خریداری می کنند. اما در غیر اینصورت خرید دستگاه کپی‌ های چند کاره بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. هم از لحاظ جا و مکان برایشان مناسب است. و هم از لحاظ هزینه هایی که برای خرید دستگاه صرف می کنند به نفع کاربران خواهد بود. لازم به ذکر است که دستگاه‌های تک کاره و چندکاره در مواردی از قبیل اندازه، رنگی بودن یا نبودن، وزن، دارا بودن قابلیت پرینت و اسکن با یکدیگر تفاوت دارند.

 

ایراد c44 در فتوکپی توشیبا استودیو
ایراد c44 در فتوکپی توشیبا استودیو
ایراد c44 در فتوکپی توشیبا استودیو
ایراد c44 در فتوکپی توشیبا استودیو

                                                                                                                                                         

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید